تکیه‌ بر عامه مردم علت اصلی ماندگاری جمهوری اسلامی است | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

تکیه‌ بر عامه مردم علت اصلی ماندگاری جمهوری اسلامی است

انتشار: پنج شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۱:۱۷ |
کد خبر: 40057 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: تکیه‌ بر عامه مردم علت اصلی ماندگاری جمهوری اسلامی است تا همه توطئه‌هایی که تا امروز علیه این نظام صورت گرفته با شکست روبه‌رو شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمدکرم محمدی در اولین روز از دهه مبارک فجر در دیدار با امام ‌جمعه پیشوا و در حسینیه حضرت سیدالشهدا(ع) ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه‌زهرا (س) کوثر بی‌کران و اقیانوس رحمت، لطف و تقواست و امسال شهادت این بانوی بزرگ با سال‌روز انقلابی عجین شده که به رهبری فرزندش حضرت امام راحل (ره) بنیان‌گذاری شد.

وی با گرامیداشت دهه فجر، این ایام را استمرار حرکت فاطمی دانست و افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب بزرگ و بی‌نظیر در دنیا بود و در طول چهار دهه که از عمر آن می‌گذرد، مردم همواره عزتمندانه از آن دفاع کرده و هر جا که نیاز بوده حضورداشته‌اند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با بررسی دیگر انقلاب‌های دنیا درمی‌یابیم که مخاطب آن‌ها عموماً اقشار خاصی از مردم بودند مانند انقلاب کبیر فرانسه که یک انقلاب صنعتی بود، یا انقلاب‌های کارگری و… که همه این‌ها توجه مردم و مخاطبان خاصی را به خود معطوف می‌کرد اما انقلاب اسلامی ایران همه مردم را مخاطب قرار داد.

محمدی اظهار کرد: آنچه دین اسلام را پایدار کرد همرنگی و همدلی پیامبر عظیم‌الشأن اسلام با مردم بود که این ویژگی در انقلاب اسلامی نیز وجود داشت و رهبری آن فردی از جنس مردم بود که سال‌های سال در میان همین مردم زیست، با مردم بود و با آنان ماند.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: تکیه‌ بر عامه مردم علت اصلی ماندگاری جمهوری اسلامی است و همین عامل باعث شده تا همه توطئه‌هایی که تا امروز علیه این نظام صورت گرفته با شکست روبه‌رو شود.

محمدی گفت: از ابتدای انقلاب تا به امروز این مردم هستند که انقلاب را نگهداری کرده و برنامه‌های نظام را تدوین می‌کنند.

فرماندار شهرستان پیشوا اضافه کرد: هر زمانی راه ما از مردم و نظام جدا شود همین مردم ما را ترک می‌کنند، ما را نهیب زده و اخطار می‌دهند؛ این اخطارها از این بابت این است که مردم نظام جمهوری اسلامی را مانند نهالی در زمین اسلامی کاشته، از آن حمایت کرده و پرورانده‌اند.

محمدی گفت: انقلاب اسلامی با خون شهیدان و رنج، طاقت، تحمل، صبر و مقاومت مردم پابرجا شده است.

فرماندار شهرستان پیشوا اظهار داشت: هر ساله در اولین روز از دهه فجر همه مدیران، خدمتگزاران و کسانی که دل در گروی خدمت به ملت دارند به جهت میثاق و عهد در پاسداری از انقلاب اسلامی به خدمت نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها و شهرستان‌ها می‌رسند و ما نیز به تبعیت و اعتقاد راسخ به این موضوع به خدمت امام‌جمعه پیشوا آمده‌ایم تا این ایام را به وی تبریک گفته و از رهنمودها استفاده کنیم.

بر اساس این گزارش، در اولین روز از ایام‌الله دهه فجر محمدکرم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا به‌اتفاق معاونان، بخشداران و مدیران شورای اداری شهرستان جهت تمسک با ولایت با حضور در حسینیه حضرت سیدالشهدا (ع) با حجت‌الاسلام‌والمسلمین روح‌الله باقری امام‌ جمعه پیشوا دیدار کردند و این ایام را گرامی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *