افتتاح طرح گاز رسانی روستای شورقاضی ایوان کی | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

افتتاح طرح گاز رسانی روستای شورقاضی ایوان کی

انتشار: پنج شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۱:۰۳ |
کد خبر: 40056 |
بازدید: 83 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی به مناسبت ایام الله دهه فجر روستای شور قاضی ایوان کی شهرستان از نعمت گاز بهره مند شدند .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – پروژه گازرسانی به روستای شور قاضی ایوان کی به طول بیش از ۱۳ کیلومتر و با اعتبار۹۶۰ میلیون تومانی از منابع شهرستانی و داخلی شرکت گاز برای بیش از ۵۰ خانوار این روستا به بهره برداری رسید .

همچنین در سفر کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی به ایوان کی پروژه خانه های روستایی مددجویان ایوان کی با اعتبار ۱۴۴ میلیون تومانی را در روستای چشمه نادی را افتتاح نمود ، این پروژه دارای ۶واحد مسکونی مددجویان با زیر بنای حدود ۳۵ مترمربع و با اعتبار واحدی ۲۴ میلیون تومان و با اعتبار کلی ۱۴۴ میلیون تومان با هدف ساخت خانه های روستایی مددجویان به افتتاح رسید .

همچنین در ادامه سفر فجری مسئولان گرمساری به بخش ایوانکی و روستاهای تابعه مرکز دندان پزشکی درمانگاه تامین اجتماعی ایوان کی دارای دو بخش جداگانه یونیت های خاص خدمات دندان پزشکی با اعتبار ۸۰ میلیون تومانی به بهره برداری رسید .

در پایان نیز دهیاری روستای احمد آباد از توابع بخش ایوان کی در بخش وزارت کشور به بهره برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *