شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

نمایش “میخواهم بازیگر بشم” در شهرستان پیشوا اجراء خواهد شد

انتشار: شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۳۶:۰۳ |
کد خبر: 39750 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارآنلاین: نمایش کمدی “میخواهم بازیگر بشم” به کارگردانی فیض اله مهدی خانی در سالن هلال احمر پیشوا اجرا خواهد شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نمایش “میخواهم بازیگر بشم” به کارگردانی فیض اله مهدی خانی توسط شورای بازبینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا بازبینی شد و از ۹۶/۱۰/۳۰ الی ۹۶/۱۱/۶ در سالن هلال احمر شهرستان پیشوا به اجرا خواهد رفت.

گفتنی است این نمایش در ژانر کمدی می باشد و تهیه کننده آن فیض اله مهدی خانی و محمد صدیق مرادزاده هستند. همچنین بازیگران این نمایش فیض اله مهدی خانی- میترا چاوشی- مصطفی رستمی- محمد صدیق مراد زاده- حوری جعفری- محمد صادق پور- وجیه علوی و عباس نیکپور می باشند.

امیرحسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: نمایش هنری است که بازیگر آن با ذوق و ایمانی که دارد در قلب تماشاگر آن نفوذ میکند و حس خود را اینگونه منتقل می سازد و با سابقه درخشانی که در اصحاب این نمایش سراغ است امیدواریم قلب مردم شهرستان بیش از پیش شاد شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>