جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۰:۲۲ |
کد خبر: 39690 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: در آستانه ایام الله دهه مبارک فجر ، جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه که با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار شهرستان ورامین ، عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی انتظامی ، بوربور معاون برنامه ریزی ، کارخانه معاون امور عمرانی ، حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و اعضای ستاد دهه فجر در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد ، مسائل مربوط به برگزاری با شکوه این ایام بررسی شد.

فرماندار ورامین در این مراسم گفت : انقلاب اسلامی ملت ایران بر اساس ارزش ها و آموزه های اسلامی شکل گرفته و همه افراد وظیفه دارند از ارزش های انقلاب حراست کنند.

محمدرضا یوسفی افزود : انقلاب اسلامی ملت ایران در حالی به پیروزی رسید که هیچ یک از اندیشمندان سیاسی جهان حتی تصور نیز نمی کردند که باورهای دینی یک ملت بتواند با ایجاد تحول در ایران ، نظام سلطه را ساقط کرده و نظام جدیدی را در کشور پایه ریزی کند.

وی افزود: استکبار جهانی بیش از ۲۰۰ سال در گوش ملت ها خوانده بود که نگرش دینی ملت ها هنر ایجاد تحول در هیچ جامعه ای را ندارد و نمی تواند هدایت یک جامعه را در شکل گیری انقلابی تأثیر گذار بر عهده بگیرد.

یوسفی اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری در حالی وارد چهلمین سال پیروزی با شکوه انقلاب می شود که با وجود تمامی مشکلات ، تنگناها و هجمه هایی که دشمن علیه این نظام الهی تدارک دیده به راه پیشرفت و توسعه خود ادامه می دهد و همه وظیفه دارند تا دستاوردهای کشور را به اطلاع عموم مردم به ویژه جوانان و آینده سازان ایران اسلامی برسانند.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام که به خوبی به عامل پیروزی انقلاب اسلامی پی برده اند تلاش دارند با شبیخون فرهنگی ، این اعتقادات و ارزش های دینی را در میان ملت ایران کمرنگ کرده و به این واسطه به اهداف خود در تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یابند که نمونه ای از آن را می توان در حوادث هفته های اخیر مشاهده کرد.

فرماندار ورامین با اشاره به این که دشمن از کوچکترین فرصت برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده می کند اظهار کرد: تمامی مسئولان در پیشرفت ها و ضعف های موجود در جامعه سهیم هستند ، امروز همه وظیفه دارند تا با پرهیز از ناامید کردن مردم در صدد خدمت رسانی بر آمده و مشکلات را برطرف کنند.

وی از ادارات و نهادهای دولتی و خدمات رسان خواست تا به مناسبت دهه مبارک فجر خدمات و امتیازات ویژه ای برای مردم قائل شده و با برپایی ایستگاه های فرهنگی ، مردم را نیز در شادی پیروزی انقلاب شریک و سهیم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *