انقلاب اسلامی با خون شهدا عجین‌ شده است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

انقلاب اسلامی با خون شهدا عجین‌ شده است

انتشار: پنج شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۹:۲۷ |
کد خبر: 39686 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: جلسه کمیته تخصصی بانوان ویژه گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست معاون برنامه‌ریزی و امور اداری و مالی فرمانداری شهرستان پاکدشت در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار پاکدشت در این جلسه ضمن اشاره به آرمان‌های انقلاب و جان‌فشانی امام راحل و شهدای معزز در پیروزی انقلاب اسلامی سال ۵۷، گفت: جمهوری اسلامی ایران با روشن‌گری‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و رشادت‌های شهدا و جانبازان به ثمر رسیده است.

علی علی‌محمدی افزود: انقلاب ما در نظر دشمنان به‌ظاهر یک انقلاب چون انقلاب دیگر نقاط جهان بود اما این انقلاب را ملت شریف ایران با عهد و پیمان با امام راحل و اهدای شهدای گران‌قدر به دست آوردند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران تمام معادلات نوشته‌شده روی کاغذ را برهم زد و به نقطه عطفی در کانون تحولات منطقه و جهان تبدیل شد؛ این دستاوردهای انقلاب است که به برکت خون شهدا شامل حال ملت شریف ایران شد.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار پاکدشت افزود: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای بازخوانی و مرور روزهای مهمی است که همه از آن خاطرات زیادی داریم.

علی‌محمدی گفت: انقلاب اسلامی خاستگاه عاشورا و اصالت ایران اسلامی و ولایت فقیه است، این خصوصیات باعث رشد حکومتی شیعی در دنیا با اهتزاز پرچم لااله‌الاالله در سراسر جهان شده که به امید خدا قرار است این انقلاب به دستان پربرکت منجی عالم بشریت برسد و این مهم تنها مسأله‌ای است که استکبار جهانی از آن هراس دارد.

برگزاری پیاده‌روی خانوادگی در شریف‌آباد، برگزاری همایش نشاط با ورزش همگانی در کانون شهدای دانش‌آموز، برگزاری مسابقات ورزشی بانوان در فرون‌آباد، برگزاری مسابقات ورزشی بانوان ادارات، برگزاری جشنواره آشپزی و برگزاری ورزش همگانی جهت عموم بانوان از مهم‌ترین مصوبات این جلسه برای برگزاری هرچه بهتر دهه مبارک فجر در شهرستان پاکدشت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *