اولین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار گردید | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

اولین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار گردید

انتشار: چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۲۰:۲۸ |
کد خبر: 39651 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


ورامین- ابتکارآنلاین: حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه صنفی تعمیر کاران اتومبیل ( سبک و سنگین ) به صورت الکترونیکی خبر داد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین : حسن میرزایی گفت : اولین انتخابات الکترونیکی اتحادیه صنفی شهرستان ورامین به استناد ماده ۲۲ قانون نظام صنفی و آیین نامه مربوطه در روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۷ در محل سالن اجتماعات شهید رجایی این اداره با حضور اعضای هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان و نماینده استان برگزارگردید .

ور (3)

وی در ادامه افزود : این انتخابات بیش از ۱۲۱ نفر از اعضای اتحادیه تعمیر کاران اتومبیل ( سبک و سنگین ) بر سر صندوق های الکترونیکی رای حاضر شده و نمایندگان خود در هیات مدیره اتحادیه را انتخاب نمودند.

ور

میرزایی ضمن تقدیر و تشکر از اتاق اصناف در خصوص تامین سیستم الکترونیکی انتخابات اتحادیه ها در شهرستان ورامین تصریح کرد : پیش از این ، انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان به صورت سنتی برگزارمیگردید و این اولین انتخاباتی بود که به صورت آنلاین و تمام الکترونیک در سطح شهرستان ورامین برگزار شد.

 ور (6)

وی در پایان افزود : رای گیری از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۱ به طول انجامید که در پایان پس از اخذ و شمارش ، افراد ذیل حداکثر آرا را به ترتیب کسب نمودند .

 ور (5)

آقایان : ۱ علی مهریزی   ۲٫ حمید رضا ظفرقندی ۳٫ حسینعلی مغاری حصاری   ۴٫ محمد اسماعیل رخیده ٫ ۵ محمود بدیعی رستمی

 ور (4)

ضمناً آقای غلامحسین دولو به عنوان بازرس اتحادیه انتخاب گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *