ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه تشکیل شد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه تشکیل شد

انتشار: چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۰:۲۴ |
کد خبر: 39648 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست مهندس طاهری فرماندار فیروزکوه تشکیل شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- در پی زلزله ۴.۳ ریشتری در شهرستان ستاد مدیریت بحران به فوریت به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان و با حضور مدیران ادارات تشکیل شد.

در ابتدای جلسه مهندس طاهری از تمامی دستگاه خواستار ارائه گزارش با توجه به وظایف سازمانی خود در شهرستان شدند و خوشبختانه مشکل خاصی اعلام نگردید و هیچگونه آسیبی به تاسیسات آب و برق و گاز و تلفن ، جاده ها و منازل مسکونی در شهرستان گزارش نشد.

ایشان بیان داشت: تمامی دستگاههای شهرستان در ستاد و ادارات خود باید در آماده باش کامل باشند تا در صورت نیاز بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن به مسائل رسیدگی نمود. تمامی ادارات بنا به وظایف اداره خود موارد را در سطح شهرستان رصد نموده و به ستاد اعلام نمایند و همچنین سالن های ورزشی شهرستان و سالن بحران آماده باشند تا در صورت نیاز استفاده گردد.

وی ادامه داد: تا کنون هیچ مورد قطعی آب ، برق ، گاز و مشکل کمبود سوخت در شهرستان گزارش نشده است . یک مورد ریزش کوه در جاده ورودی بخش ارجمند داشتیم که توسط راهداری برطرف گردیده و مشکل دیگری گزارش نشده است.

ایشان در پایان تاکید نمودند : اخبار موثق از رسانه های معتبر و از طرف ستاد بحران اعلام میگردد. مردم به شایعات توجه نکنند. تمامی مدیران باید در صورت وصول هرگونه گزارش فوراً به ستاد بحران اعلام نموده و اخبار مربوطه از طریق روابط عمومی فرمانداری جمع بندی و اطلاع رسانی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *