دهه فجر فرصت مناسبی برای افزایش شناخت نسل جدید از انقلاب است | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

دهه فجر فرصت مناسبی برای افزایش شناخت نسل جدید از انقلاب است

انتشار: چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۱:۱۹ |
کد خبر: 39646 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای افزایش شناخت نسل جدید از انقلاب است و نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی ویژه‌برنامه‌های دهه مبارک فجر به ریاست علی صادقی فرماندار شهرستان پاکدشت در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این جلسه با بیان اهمیت گرامیداشت دهه مبارک فجر، آن‌را از موقعیت‌های ناب فرهنگی دانست و گفت: نسل جدید از انقلاب و جان‌فشانی شهدا کمتر می‌دانند برای آشنایی آن‌ها باید دهه مبارک فجر را مغتنم شمرد و از آن بهره‌های فرهنگی بسیاری برد.

صادقی افزود: با توجه به تقارن دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه اجرای برنامه‌های فرهنگی با موضوع تبیین آرمان‌ها و اهداف انقلاب بسیار مهم است و این مهم می بایست با اجرای برنامه هایی از قبیل شب‌شعر با بزرگان جبهه و جنگ، دیدار و گفتگو با خانواده معظم شهدای انقلاب ،   برگزاری مسابقات پربار فرهنگی ورزشی و جلسات پرسش و پاسخ و دیگر برنامه های تخصصی میسر گردد.

وی افزود: انقلاب اسلامی نکات نابی دارد که هرچه به جلو پیش می‌رویم تازه متوجه رشادت‌های امام راحل و شهدای معزز و جان‌فدایی جانبازان و ایثارگران می‌شویم.

فرماندار پاکدشت بیان کرد: از این روزهای پرخاطره به‌سادگی عبور نکنیم و برای ساختن کشورمان همه در مسیر شهدا گام برداریم.

صادقی افزود: ادارات و سازمان‌ها برنامه‌های خود را در قالب‌های مختلف هرچه سریع‌تر به فرمانداری ارائه دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *