چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

روستاهای ورامین صاحب امور بانوان می شوند

انتشار: یکشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۴:۵۳:۰۷ |
کد خبر: 39558 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارآنلاین: مشاور فرماندار و مسئول امور بانوان فرمانداری ورامین از تشکیل واحد امور بانوان در مناطق روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – شهره عرب شیرازی در جلسه مشترک با دهیاران بخش جوادآباد شهرستان ورامین گفت : بانوان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند و اجرای بسیاری از برنامه ها بدون مشارکت فعال آن ها به نتیجه مطلوب نمی رسد.

وی افزود : به منظور توسعه فعالیت و مشارکت بانوان در حوزه های مختلف به ویژه مسائل فرهنگی و اقتصادی و ساماندهی امور آنان ، با هماهنگی فرمانداری و بخشداری های تابعه شهرستان ورامین ، واحد امور بانوان در مناطق روستایی تشکیل می شود تا این افراد به عنوان رابط با امور بانوان فرمانداری ، مسائل این حوزه را مدیریت کنند.

وی بیان کرد: همکاری دهیاران با واحد امور بانوان می تواند اهداف تشکیل این واحد در روستاها را محقق کرده و به توسعه فعالیت های بانوان منجر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>