سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

سنگ اندازی های دشمن مانع مسیر پرامید جمهوری اسلامی نخواهد شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۰۶:۵۴ |
کد خبر: 39549 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


یاسوج – ابتکارآنلاین: رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: سنگ‌اندازی‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی موضوع جدیدی نیست و نمی‌تواند مانعی در مسیر پرامید و رو به پیشرفت این نظام الهی باشد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در یاسوج اظهار داشت: ملت هوشیار و آگاه ایران به این گونه رجزخوانی‌ها و دشمنی‌های استکبار عادت کرده و بدون شک این گونه تحرکات و سنگ‌اندازی‌ها چندان موضوع جدیدی برای جمهوری اسلامی نیست.

سردار غیب پرور بروز ناآرامی‌های اخیر و پشت صحنه‌های آن را یادآور شد و گفت: رهبری فرزانه انقلاب باز هم با درایت و هوشیاری و البته با پشتیبانی و همراهی ملت آگاه و رشید ایران پاسخ لازم را دادند و مسیر را به خوبی در این راستا ترسیم که هدف دشمنان قسم خورده بار دیگر به سنگ خورد.

وی با بیان اینکه هدف اصلی دشمن همواره ضربه به اساس نظام همچون ولایت و آرمان‌های اصیل انقلاب است، افزود: دولتمردان و متولیان امر باید مراقب باشند و بهانه دست دشمن ندهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان تاکید کرد: دولت باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم و رفع مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی آنها باشد و بسیج و سپاه مقتدر نیز در این راستا با آمادگی کامل در کنار مردم و دولتمردان خواهد بود.

وی با اشاره به طرح شهید بهنام محمدی به عنوان یکی از افق‌ها و اهداف اساسی بسیج مستضعفان، گفت: این طرح که محتوا و برآیند کلی آن پیوند عمیق میان مسجد، مدرسه و خانه است از سال آینده در دستور و اولویت کاری این نهاد قرار خواهد کرد.

سردار غیب پرور تصریح کرد: هدف‌گذاری اولیه این طرح از سال آینده از پایه هفتم خواهد بود که با نهادینه سازی آن در سال‌های آینده نیز به پایه‌های پایین‌تر و حتی دوره‌های پیش دبستانی نیز تعمیم داده خواهد شد.

سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور روز پنجشنبه در جمع دانش آموزان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: طرح شهید بهنام محمدی از سال تحصیلی آینده در سراسر کشور برای پایه تحصیلی هفتم اجرا خواهد شد.

وی افزود: در این طرح سه مجموعه مدرسه، مسجد و خانه با هم پیوند خواهند خورد که در این سه حوزه باید هویت انقلابی واقعی دانش آموزان را جستجو کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: هدف‌گذاری بسیج حدود هفت سال طول می‌کشد تا همه دانش آموزان سراسر کشور به طرح شهید بهنام محمدی وارد شوند.

وی با بیان اینکه مسجد کانون جوشان انقلاب اسلامی است گفت: اگر خواهان ترسیم حیات مطمئن برای انقلاب باشیم باید نقش آفرینی مساجد را در گفتمان سازی انقلاب سازی تقویت کنیم.

وی تصریح کرد: مساجد تنها نباید جایگاه سالمندان باشد بلکه علاوه بر آنها حضور جوانان باید بیشتر و پر رنگ‌تر شود.

وی افزود: بسیجی واقعی باید به طور مداوم با مسجد باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: ۲۲ سازمان اقشار مختلف در بسیج کشور وجود دارد که در بین آنها بسیج دانش آموزی جایگاه ویژه ای دارد.

سردار غیب پرور بیان کرد: هم اینک بیش از پیش جامعه دانش آموزی مورد هدف دشمن قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: مدارس باید پیش از کانون آموزش، کانون تربیت دانش آموزان باشند.

حدود ۱۳ میلیون دانش آموز در کل کشور مشغول تحصیل هستند.

هم اینک افزون بر ۸۰ هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد عضو بسیج دانش آموزی هستند.

جامعه دانش آموزی این استان در دوران هشت سال دفاع مقدس ۴۴۲ شهید تقدیم اسلام، نظام و انقلاب کرد.

یک هزار حلقه صالحین با پوشش جمعیتی حدود ۲۰ هزار دانش آموز در مدارس کهگیلویه و بویراحمد فعال است.

افزون بر ۱۵۲ هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *