چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

آمریکا به عظمت رهبری و ملت ایران اعتراف کرد

انتشار: چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۸:۰۷ |
کد خبر: 39519 |
بازدید: 11 views |
بدون دیدگاه


سمنان

سمنان- ابتکارآنلاین: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا به عظمت و اقتدار رهبری و ملت ایران در نبردهای متعدد حق علیه باطل اعتراف کرده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار حسین سلامی روز چهارشنبه در آیین معارفه فرمانده قائم آل محمد(عج) سپاه استان سمنان در حسینیه این نهاد افزود: مردم ایران در دوران انقلاب اسلامی همواره از ولایت فقیه و ارزش های ملی و اسلامی دفاع کرده اند.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی متعلق به همه اقشار جامعه به خصوص مستضعفان است و ملت فهیم و آگاه ایران در ۴۰ سال گذشته در مقابل یاوه گویی های دشمنان ایستادگی کردند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی استعمارگری نوین آمریکای ملعون در منطقه و کل جهان را خنثی کرد و استکبار جهانی را به گورستان جهل فرو برده است.

سردار سلامی اضافه کرد: با اراده ملت ایران اکنون دوران ذلت و خواری استکبار جهانی فرا رسیده است و مسئولان ارشد این کشور برای دیدار با حاکمان منطقه خاورمیانه، مخفیانه به این کشورها سفر می کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: استکبار جهانی در دوران انقلاب شکوهمند اسلامی با راه اندازی جنگ هشت ساله، تحریم های ناجوانمردانه و با رویکرد انزوا طلبی علیه ملت ایران، درصدد ناامید کردن مردم از آرمان های انقلاب بود اما آحاد جامعه با اتحاد و همدلی همه این توطئه ها را خنثی کردند.

به گزارش ایرنا، در این آیین از سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی فرمانیده پیشین سپاه استان سمنان قدردانی و سردار حسن حسن زاده به عنوان فرمانده این نهاد منصوب شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>