سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

تکذیب مرگ محسن عادلی در بازداشتگاه دزفول

انتشار: چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۷:۳۲ |
کد خبر: 39518 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


دزفول – ابتکارآنلاین: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دزفول گفت: ‘محسن عادلی ‘ که در جریان نا آرامیهای اخیر دزفول توسط فرد یا افراد ناشناس مصدوم شد در بازداشتگاه فوت نکرده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – برخی شبکه های معاند خارجی روز گذشته در اخباری دروغ مدعی شدند نوجوانی به نام ‘محسن عادلی’ در جریان تجمع اعتراض آمیز دهم دی ماه در دزفول بازداشت و سپس در بازداشتگاه جان باخته است.

شهر دزفول در نهم و دهم دی ماه شاهد تجمع افراد هنجار شکنی بود که به اموال عمومی خسارت زدند.

در جریان این نا آرامی ها نوجوانی به نام ‘ محسن عادلی ‘ از اهالی کوی مدرس دزفول توسط فرد یا افراد ناشناس از ناحیه سر مصدوم که به بیمارستان منتقل شد اما تلاش برای نجات جان وی به دلیل شدت مصدومیت، موثر واقع نشد و در بیمارستان جان باخت.

امیر عیسی زاده چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تکذیب اخبار منتشر شده از سوی رسانه های معاند خارجی مبنی بر ‘ مرگ محسن عادلی در بازداشتگاه در دزفول ‘ اظهار داشت: جوان مذکور در جریان نا آرامیهای دهم دی ماه در کوی مدرس دزفول مصدوم شده و در بیمارستان جان باخت.

گفته می شود فرد یا افرادی برای تهییج مردم به اغتشاش و آشوب از اعتراضات آرام مردم سوء استفاده کرده و با هدف قرار دادن برخی افراد معترض به مصدومیت افراد مبادرت می کردند که احتمالا محسن عادلی نیز از زمره این قربانیان است.

نیروی انتظامی استان خوزستان و شهرستان دزفول در جریان اعتراضات دو روزه در این استان با نهایت خویشتن داری از در گیری با افراد معترض خودداری کرده و تنها این اعتراضات را مدیریت و هدایت می کردند.

در جریان تجمع غیر قانونی افراد هنجارشکن در دزفول در دهم دی ماه تعدادی بازداشت شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *