یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

اعتدال و سعه صدر آیت الله هاشمی الگو است

انتشار: سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۱:۱۹ |
کد خبر: 39488 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


کرج – ابتکارآنلاین: استاندار البرز با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت : اعتدال و سعه صدر این شخصیت بزرگ الگو است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – محمدعلی نجفی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی افزود: این شخصیت بزرگوار مفسر قرآن ، سیاستمداری دوراندیش و از استوانه های انقلاب اسلامی محسوب می شدند.

نجفی نقش تاثیرگذار مرحوم آیت الله رفسنجانی در دوران مبارزات انقلاب اسلامی و پس از آن را در ابعاد سیاست داخلی و خارجی، اقتصادی، نظامی و امنیتی کشور نیز مورد اشاره قرار داد.

استاندار البرزبا نام بردن از آیت الله هاشمی بعنوان سردار سازندگی گفت: سنگ بنای راه اندازی بسیاری از سدها، کارخانه ها و کارگاه های تولیدی صنعتی و طرح های زیربنایی و دانشگاهی پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مرهون تلاش های این شخصت والا قدر بوده است.

وی سعه صدر آیت الله هاشمی رفسنجانی را قابل توصیف دانست و افزود: اعتدال و اوج سعه صدر ایشان در جایی که به نفع انقلاب بود الگو است.

استاندارالبرز یادآور شد: آیت الله هاشمی یاور رهبر انقلاب اسلامی و از شاگردان امام خمینی (ره) بودند که با توجه به شرایط مختلف کشور چه قبل و بعد از شکل گیری انقلاب اسلامی، با ره توشه ای گرانبها از خدمت به ملت به دیار باقی شتافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *