سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

ساخت بیمارستان ۳۶۱ تختخوابی ایلام سال آینده به پایان می رسد

انتشار: سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۰:۴۵ |
کد خبر: 39487 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


ایلام – ابتکارآنلاین: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور گفت: بر اساس برنامه زمان بندی عملیات ساخت بیمارستان ۳۶۱ تختخوابی شهر ایلام پایان سال آینده به اتمام خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل ازایرنا – محمدجعفر علیزاده روز سه شنبه در جریان بازدید از بیمارستان ۳۶۱ تختخوابی شهر ایلام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۶ هکتار و زیر بنای ۳۱ هزار متر مربع در ۹ طبقه در حال اجرا است.

وی پیشرفت فیزیکی این طرح را ۶۴ درصد اعلام کرد و افزود: ۱۶۰ نفر نیروی مهندسی و کارگری هم اکنون در مراحل ساخت این بیمارستان مشغول بکار هستند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وضعیت تامین اعتبارات و مراحل پیشرفت پروژه تاکید کرد: امسال اعتباری معادل ۲۵۰ میلیارد ریال برای تسریع در روند این پروژه اختصاص یافت که از این میزان تاکنون ۱۳۰ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

علیزاده یادآور شد: اعتبار خوبی نیز به تازگی از سوی مدیریت ارشد استان معادل ۱۵۰ میلیارد ریال برای تسریع در روند اجرای این طرح اختصاص یافته است که در صورت پیگیری مسئولان استان، این اعتبار تخصیص می یابد.

وی افزود: این پروژه قطب بزرگ آموزشی، درمانی برای غرب کشور خواهد شد ضمن اینکه قرارگیری استان ایلام در مسیر ترانزیت در سطح ملی و بین المللی و مسیر میلیونی تردد زائران حسینی اهمیت ساخت این پروژه را دوچندان کرده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی جایگاه پد بالگرد و فضای مناسب برای احداث پارکینگ در این بیمارستان را ضروری دانست و گفت: بر اساس برنامه زمانبندی تلاش خواهیم کرد تا پایان سال ۹۷ این پروژه را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *