سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

در بالاترین سطح آمادگی قرار داریم

انتشار: سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۰:۱۸ |
کد خبر: 39469 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


سنندج – ابتکارآنلاین: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش در بالاترین سطح آمادگی نظامی و دفاعی خود قرار دارد و همراه دیگر نیروهای مسلح کشور آماده پاسخگویی به هر نوع تهدیدی از سوی دشمنان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل ازایرنا – امیر سرتیپ کیومرث حیدری عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: در بُعد نظامی هیچ خطری کشور ما را تهدید نمی ‌کند و نه تنها آمریکا بلکه هر دشمن دیگری که بخواهد علیه کشور تحرکی داشته باشد جواب قاطع و محکمی می گیرد.

وی با بیان اینکه همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، آمریکا علیه ایران اسلامی هیچ غلطی نمی ‌تواند بکند، افزود: این باور در بین تمام یگان های نیروهای مسلح نهادینه شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در رابطه با استان کردستان هم یادآور شد: کردستان یکی از مناطق تاریخی در ایران است که نقش مهمی در دفاع از کشور در طول هشت سال جنگ تحمیلی داشت.

سرتیپ حیدری تاکید کرد: در استان کردستان یگان‌های نظامی توانمندی از جمله لشکر پیاده ۲۸ هستند و در سنندج، مریوان و سقز تیپ های متحرک هجومی نیز مستقر شده است.

وی گفت: بررسی آخرین وضعیت آمادگی رزمی نیروهای ارتش در این استان و دیدار با خانواده نیروهای مستقر در کردستان از جمله اهداف سفر به این استان است.

وی در رابطه با ناآرامی های اخیر در کشور هم اضافه کرد: حساب افرادی که در این اغتشاشات حضور داشتند از ملت حزب الهی و ولایی ایران اسلامی جدا است.

سرتیپ حیدری افزود: ملت ایران همیشه ثابت کرده در خط امام و رهبری و پشت سر ولایت فقیه است و مسیر آنها با کسانی که گوش به فرمان دشمنان هستند و پرچم جمهوری اسلامی را به آتش می کشند، تفاوت دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در ابتدای سفر خود به کردستان در همایش سرانگشتان قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۸ پیاده کردستان حضور پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *