سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

زورخانه گرمسار تا پایان سال افتتاح می شود

انتشار: سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۸:۳۲ |
کد خبر: 39465 |
بازدید: 69 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از پروژه های مهم ورزشی گرمسار که خواست مردم این شهرستان بود پروژه زورخانه تا پایان سال به صورت کامل با تجهیزات به بهره برداری می رسد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از برنامه های اصلی در بخش ورزش در گرمسار توسعه حوزه زیر ساختی ورزشی برای استفاده بیشتر مردم و افزایش سرانه ورزشی است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه توسعه خانه های ورزش روستایی را تا پایان سال و ادامه این طرح در سال ۹۷ را مهم برشمردو گفت: به دنبال این هستیم تا پایان سال ۹۷ تمام روستاهای شهرستان های گرمسار و آرادان خانه ورزش روستایی داشته باشند .

کاتب در ادامه از اعتبار ۳ میلیارد ریالی برای باز سازی سالن قدیمی و بزرگ ش هید باهنر در گرمسار خبرداد و اظهارداشت: این پروژه مهم ورزشی با اعتبار ۳ میلیارد ریالی در زمینه افزایش امکانات سرمایش و گرمایش و تعویض کف پوش به صورت کامل به بهره برداری رسیده است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: فاز دوم استادیوم ۵ هزار نفری گرمسار در اولویت های بودجه ای سال آینده شهرستان و وزارت ورزش و جوانان است و در فاز نخست می توانند علاقه مندان از بخش چمن مصنوعیو پیست دو میدانی ، رختکن و یک هزار سکوی تماشگری استفاده کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *