سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

راه اندازی شعبه اقماری دائم تامین اجتماعی در پیشوا

انتشار: دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۵۶:۳۹ |
کد خبر: 39437 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان پیشوا در مجلس شورای اسلامی از راه اندازی شعبه اقماری دائم تامین اجتماعی در پیشوا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سیدحسین نقوی درباره پیگیری های انجام شده در خصوص راه اندازی تامین اجتماعی در پیشوا اظهار داشت: در تاریخ ۲۸ خردادماه سالجاری نامه ای مبنی بر درخواست ایجاد شعبه اقماری دائم تامین اجتماعی در شهرستان پیشوا ارسال و پیگیری های لازم در این مورد انجام شده است.

وی افزود: معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ۲ دی ماه از موافقت رییس سازمان تامین اجتماعی خبر داده است و مقرر شده در این خصوص اقدامات لازم انجام شود.

نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، بیان داشت: تسهیل در انجام امور مربوط به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران در شهرستان پیشوا منوط به راه اندازی شعبه دائم تامین اجتماعی در این شهرستان است.

وی تامین و تولید امنیت اجتماعی را از وظایف مهم سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت: این سازمان نقش عمده ای در محرومیت زدایی ایفا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *