یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

تضعیت دولت حرام و حرکت در مسیر دشمن است

انتشار: دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۵۶:۲۸ |
کد خبر: 39436 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان قرچک با تأکید بر حفظ همدلی و اتحاد در میان مردم و مسئولان گفت : هر کس مغرضانه در جهت تضعیف دولت حرکت کند، مرتکب فعل حرام شده و در مسیر دشمن حرکت کرده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در جلسه شورای اداری قرچک که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: ایران اسلامی همیشه با ترفند ها و توطئه های مختلف دشمن مواجه است و غفلت از این دسیسه ها می تواند بدنه نظام را تضعیف کند.

وی افزود: امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان به وحدت و همدلی نیاز دارد ، کسی که در حکومت اسلامی به عیب ها و ایرادات ، مغرضانه نگاه کرده و در جهت تضعیف دولت اسلامی حرکت کند ، فعل حرامی را انجام داده است.

وی تأکید کرد: هیچ کس حق ندارد تشکیلات نظام به ویژه دولت اسلامی را تضعیف کند که در این صورت فرقی با دشمنان قسم خورده نظام ندارد.

اسماعیلی با اشاره به آشوب های هفته گذشته در برخی از مناطق کشور بیان کرد: اگر مشکلات اقتصادی برطرف شود ، پول های به سرقت رفته و اختلاس شده به کشور باز گردد ، بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

وی گفت : مسئولان در سطح شهرستان ، استان و کشور باید با جدیت ، اخلاص و ایمان فعالیت کرده و مشکلات مردم را برطرف کنند ، بیان حقایق مربوط به مشکلات جامعه به مسئولان بالادستی باعث می شود تا مشکلات سریعتر بررسی شده و برطرف شود.

امام جمعه قرچک تأکید کرد: امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگر به دمیده شدن روح امید نیاز دارد و نا امید کردن جامعه از آینده ، جز ایجاد فاصله میان مردم و مسئولان نتیجه ای را در بر نخواهد داشت.

گفتنی است ششمین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام اسماعیلی امام‌جمعه، معاونین فرماندار، اعضای شورای تأمین، بخشدار مرکزی و دیگر روسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *