یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان پردیس

انتشار: دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۵۵:۴۴ |
کد خبر: 39432 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین -بنیادی در این جلسه با اشاره به خفقان سال های پیش از انقلاب گفت: زحمات و مجاهدت های زیادی برای به ثمر نشستن و حراست از انقلاب صورت گرفته و دشمنان نیز با تهدیدها و نیرنگ های مختلف سعی در قطع این درخت امید بخش داشته اند.

بنیادی در ادامه خواستار همدلی مسئولان و خدمتگزاران مردم برای رفع مشکلات و کمبودها و حرکت به سوی پیشرفت و توسعه روزافزون شد و افزود: نسل جوان تجربه و درک درستی از دوران ستم شاهی نداشته و نمی تواند مقایسه کاملی میان شرایط جامعه کنونی و قبلی ایجاد کند از این رو وظیفه همه مسئولین و بزرگ تر ها است که تجارب خود را در اختیار آنان قرار داده و این نسل را با حقایق تاریخی آشنا کنند.

پر

وی همچنین اهتمام جدی مسئولان و دلسوزان نظام در حل مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور و حفظ وحدت همه جناح های سیاسی و فعالان عرصه های مختلف کشور را خواستار شد و افزود: این موارد هر تهدیدی را به فرصتی برای رونق اقتصادی و ایجاد امید در بین آحاد مختلف مردم تبدیل می کند و لازم است بستر هرگونه نا امنی و آشوب در کشور برچیده شود زیرا در فضایی نا امن اساس پیشرفت کشور در عرصه های مختلف صدمات جبران ناپذیری خواهد خورد و بیشترین زیان متوجه مردم که صاحبان اصلی کشور و انقلاب هستند خواهد بود.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه به بیان برنامه ها و نظرات خود به منظور برپایی پرثمر تر مراسم این دهه پرداختند و در پایان مقرر شد ۵ کمیته فرهنگی و تبلیغی، عمرانی و پروژه ها، روستایی و عشایری، راهپیمایی و اصناف و کارگران تشکیل و هر کمیته پیشنهادات خود را برای این منظور ارائه دهد.

تهیه لیستی از پروژه های قابل افتتاح و آماده کلنگ زنی توسط معاونت عمرانی فرمانداری و اطلاع رسانی مناسب از طرح ها و برنامه های تدارک دیده شده از جمله مصوبات این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *