یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

دیدار دوچهره فرهنگی با شهردار شهرستان قرچک

انتشار: شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۲:۳۰ |
کد خبر: 39404 |
بازدید: 118 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: بهروز مشتاق سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و طاهر میرزاکریمی سرپرست روزنامه شهرستان قرچک با مهندس شریف شهردار قرچک دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این دیدار مشتاق به ارائه طرح های فرهنگی و هنری به شهردار از او خواست تا با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درب خش فرهنگی و هنری نسبت به گذشته شهرداری بیشتر تعامل داشته باشد واز هنر هنرمندان شهرستان در بخش های مختلف استفاده نماید.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک نیازهای فرهنگی و اجتماعی در شهرستان را با توجه به امکانات و بودجه های موجود و در توان اداره فرهنگ و ارشاد را برشماردند و از جمله به پیگیری واجرای مراحل عمرانی سینمای چند منظوره قرچک اشاره نمودند.

قر

در ادامه این دیدار میرزاکریمی مدیرسایت خبری ابتکارآنلاین و سایت خبری ابتکارورامین وسرپرست روزنامه ابتکاربا بیان اینکه جناب آقای مهندس شریف اطلاع دارند که سالهای متوالی است در راستای اطلاع رسانی با تعدادی روزنامه های سراسری و سایت های خبری برای شهرستان های جنوب و شرق تهران با تعدادی خبرنگاران فعالیت داریم و در اطلاع رسانی بخش سابق قرچک و(دیگر قرچک قریه کوچک) نیست درارتقای شهرستان قرچک همراه مردم ومسئولان بودیم تا به امروز که درخدمت شهردار فهیم این شهرستان هستیم.

میرزاکریمی – دربخش دیگری از سخنان خود گفت: اطلاع رسانی یکی از بخش های مهم دمکراسی است ولی مشروط به اینکه در این اطلاع رسانی صادق و امانت دار باشیم تا بتوانیم خواسته ها و نیازهای مردم را به مسئولان و کارهای انجام شده و خدمات مسئولان را به مردم اطلاع بدهیم.

سرپرست روزنامه ابتکار شهرستان قرچک و شهرستان های جنوب و شرق استان تهران در پایان اظهار داشت : بنده و همکارانم همیشه در خدمت شهردار و شهرداری قرچک هستیم و آماده هستیم دراولین فرصت هم یک نشست اختصاصی برای اعلام برنامه های شهردار محترم به مردم باشیم.

شهردار قرچک مهندس شریف نیز ضمن خوش امد به حاضران که علاوه برسرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وسرپرست روزنامه ابتکار دو نفر از اعضاء شورای اسلامی شهر قرچک آقایان مهندس محمد عظیمی وضیائی حضور داشتند گفت : با توجه به اینکه قبلاً در بخش های مختلف شهرداری تجاربی را داریم و در زمان سرپرستی هم با بازدیدهایی درشهرستان داشتم با کمک مردم شهرستان واعضای محترم شورای اسلامی مشکلات را بررسی میکنیم و انشالله با اجرای ۳سرا محله که درسال۱۳۹۶ استارت خواهیم زد به دنبال سایر برنامه ها و طرحها خواهیم رفت.

مهندس شریف با انتخاب سه طرح از طرح های ارائه شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار نمودند مراتب را کتباً به شهردار بنویسند تا مراحل قانونی و موافقت های لازم از شورا اسلامی اخذ شود و بعداً کلیک اجرای آن در اولین فرصت زده شود.

شهردار قرچک در خصوص اطلاع رسانی هم با تشکر از سرپرست روزنامه ابتکار اظهار نمودند ما همکاری گذشته شما با شهرداری و شهرستان قرچک اطلاع و از ادامه همکاری هم استقبال میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *