سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

مهمترین اصل در حمایت از خانواده زندانیان استقلال اقتصادی آنان است

انتشار: شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۲:۱۱ |
کد خبر: 39403 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت : مهمترین اصل در حمایت از خانواده زندانیان ، استقلال اقتصادی و تأمین حداقل معیشت آنان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ابوالقاسم مراد طلب در جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ورامین گفت : خانواده زندانیان ، بیش از سایر افراد جامعه در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند و اگر به آن ها توجه نشده و حداقل مشکلاتشان در نیازهای عادی زندگی برطرف نشود ، ممکن است به گرفتاری های عدیده ای دچار شوند.

وی اظهار کرد: عمده مشکلات خانواده زندانیان ، مسائل اقتصادی است و انجمن حمایت از زندانیان باید خود از ظرفیت ها مالی مناسبی برخوردار باشد تا بتواند نیازهای اولیه زندگی این افراد را تأمین کند.

وی بیان کرد: شورای اسلامی شهر ورامین همه ساله یک قطعه زمین در اختیار انجمن حمایت از زندانیان قرار می داد تا با تبدیل وضعیت آن بتوان بخشی از هزینه های اقتصادی خانواده ها تأمی کردولی متأسفانه در دوره چهارم شورای اسلامی هیچ اقدامی از سوی شورای اسلامی و شهردار وقت ورامین صورت نگرفت.

مراد طلب بیان کرد: عدم همکاری شهردار سابق ورامین و اعضای شورای اسلامی دوره چهارم با انجمن حمایت از زندانیان به این دلیل است که یا اهمیت این موضوع برای آن ها جا نیفتاده بود و یا این افراد اعتقادی به این امر نداشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *