سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

مجلس شورای اسلامی در کنار مطالبات مردمی قرار دارد

انتشار: شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۲:۰۱ |
کد خبر: 39402 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات مطرح شده اقتصادی ملت ایران اسلامی در مجلس شورای اسلامی با تمام جزییات پیگیری خواهد شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – غلامرضا کاتب؛ رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در گرمسار با اعلام این مطلب گفت: مطالبات اقتصادی و معیشتی مطرح شده مردم در چند روز اخیر به گوش مجلس شورای اسلامی رسیده است و مجلس با هوشمندی و تعهد که به ملت ایران اسلامی داده است اجازه نخواهد داد هیچ کدام از خواسته های اقتصادی و مطالبات آنها بی توجهی و نادیده گرفته شود .

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: ملت ایران اسلامی همیشه با تفکر آزاد اندیشی و استقلال توانسته است امروز در دنیا محور آرامش تبدیل شود و همین امنیت کامل برای کشور های نحس و نوکر آمریکا در خاورمیانه و در راس آن عربستان سعودی   خوشایند نیست .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه امنیت انقلاب اسلامی ایران باعث عصبانیت استکبار شده است اظهارداشت: آمریکا و اسرائیل و دوستان کودک کشش نمی توانند این امنیت که نعمتی مهم در خاورمیانه است را باور کنند و از هر توطئه ای برای نا امنی در کشورما دریغ نمی کنند و به دنبال تفرقه و فتنه انگیزی هستند .

کاتب ادامه داد: غرب می خواهد ثبات کشورما را خدشه وارد کند اما همیشه حضور هوشمندانه رهبری و ملت ایران اسلامی این توطئه ها را خنثی کرده است .

وی در ادامه گفت: مردم با حضور حماسه ای خود در راهپیمایی های محکومیت اغتشاشگران و اخلال گران نشان دادند که همیشه در کنار آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی استوار ایستاده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *