سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر شهرستان فیروزکوه برگزار شد

انتشار: شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۱:۵۰ |
کد خبر: 39401 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر شهرستان فیروزکوه به ریاست دکتر مهرآبادی معاون وزیر راه وشهرسازی و قائم مقام وزیر در مسکن مهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر شهرستان فیروزکوه به ریاست دکتر مهرآبادی معاون وزیر راه وشهرسازی و قائم مقام وزیر در مسکن مهر ، مهندس میرزایی نیکو نماینده مجلس شورای اسلامی ، مهندس طاهری فرماندار شهرستان ، معاونین اداره کل بنیاد مسکن و راه و شهرسازی استان و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

در ابتدای جلسه مسئولین شهرستان در خصوص وضعیت مسکن مهر گزارشات خود را ارائه نمودند و پس از آن رئیس اتحادیه تعاونی های مسکن مهر دشت ناصر نیز درخواست ها و مشکلات موجود را اعلام نمود. همچنین شهردار فیروزکوه نیز مسائلی در این خصوص مطرح نمود.

فیروز1

در ادامه جلسه دکتر مهرآبادی ضمن ابراز رضایت از وضعیت مسکن مهر شهرستان فیروزکوه نسبت به شهرستان های دیگر در خصوص مشکلات مطرح شده مواردی بیان نمودند که عمده مشکلات در مقوله زیرساخت و آسفالت معابر و خیابانها ، عدم وجود واحدهای تجاری در پروژه های مسکن مهر ، صدور سند مالکیت و پایان کار برای واحدهای مسکونی و موارد دیگر بوده که در خصوص هر یک از موارد بالا دستورات لازم صادر گردید.

ایشان در ادامه گفتند: در شهرستان های دیگر ادامه پروژه تکمیل زیرساختهای مسکن مهر تا انتها به شهرداری ها واگذار گردید که الحمدلله نتایج بسیار خوب و مطلوبی در بر داشت. در شهرستان فیروزکوه نیز ادامه عملیات زیرساختها از جمله اسفالت و جدول گذاری خیابانها و معابر تا اتمام کار به شهرداری فیروزکوه واگذار گردد. ادارات مربوطه از جمله بنیاد مسکن و راه وشهرسازی ظرف مدت یه هفته نسبت به برآورد هزینه های باقیمانده تا اتمام پروژه ها اقدام نمایند و پس از آن طی جلسه ای ادامه عملیات به شهرداری فیروزکوه تحویل گردد و در خصوص تخصیص بودجه طی برآوردهای انجام شده با شهرداری به توافق خواهیم رسید.

در پایان جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان بیان داشتند: انشااله با حضور دکتر مهرآبادی در شهرستان مشکلات باقیمانده مسکن مهر مرتفع گردد و از حضور ایشان بهره کافی را ببریم. مشکلات در سالهای قبل در مسکن مهر بسیار زیاد بوده که توانستیم با تعامل با مدیران کل مشکلات را برطرف نمائیم هم اکنون نیز در حال پیگیری به اتمام رسیدن پروژه های مسکن مهر در شهرستان هستیم.ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا مسائل مربوط به مسکن مهر در ادارات شهرستان روی زمین نماند و به فوریت اقدام لازم انجام گردد ولی برخی مشکلات فرا شهرستانی باید مرتفع شود که دستورات مساعد جنابعالی را می طلبد. در خصوص تحویل و ادامه پروژه مسکن مهر به شهرداری ، از جنابعالی خواهشمندیم شهرستان فیروزکوه را متفاوت و ویژه تر از شهرستان های دیگر لحاظ کنید.

پیرو جلسات متعدد رسیدگی به وضعیت مسکن مهر در شهرستان و استان و این جلسه امیدواریم طی دستور مساعد جنابعالی و مصوبات این جلسه موارد باقیمانده مسکن مهر در شهرستان به زودی رفع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *