سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

ملت ایران توطئه دشمنان را خنثی خواهد کرد

انتشار: شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۱:۱۷ |
کد خبر: 39399 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری فرماندار پردیس در سخنانی و در جمع راهپیمایان شهرستان با اشاره به عزم استوار ملت ایران از خنثی شدن توطئه دشمنان همچون گذشته سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار پردیس که به عنوان سخنران پایانی راهپیمایی شهروندان شهرستان علیه آشوب گران و هرج و مرج طلبان و پیش از اقامه نماز جمعه شهرستان برگزار شد، سخنرانی می کرد با گرامیداشت مقام والای شهدا و دلاورمردانی که جان خود را برای زنده نگه داشتن مکتب تشیع فدا کردند گفت: مردم ایران ۴۰ سال است برای دفاع از حیثیت اسلام و تمامیت کشور با تمام قوا استقامت کرده اند و این مقاومت ادامه دار خواهد بود.

وی ادامه داد: همه ما به وجود برخی از مشکلات اذعان داریم که مواردی از جمله جنگ تحمیلی، تحریم های ناجوانمردانه، فشارهای اقتصادی، اجازه نداد که اقتصاد این کشور پس از انقلاب به سامان برسد اما صبر، متانت و استقامت شما ملت، همیشه زبانزد عالم بوده است و ۴۰ سال پایداری شما نشانه التزام به اهداف امام راحل، پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و عرق میهن پرستی است.

حیدری گفت: امروز هیچ کس منکر مشکلاتی از جمله بیکاری و فقر نیست و ما همه با این وضعیت دست و پنجه نرم می کنیم و از دولتمردان انتظار داریم با تدبیری مناسب بر این مشکلات فائق آیند.

وی با اشاره به اینکه شاهد سوء استفاده برخی از افراد نفوذی از تحریم های اقتصادی و ضربه زدن به اقتصاد و سیاست هستیم افزود: فتنه گران حق ندارند از این رویدادها سوء استفاده کنند و مردم ایران در کنار دولتمردان با تدبیر، چنین اجازه ای را   نمی دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: آنهایی که پرچم ایران را آتش می زنند به شهدای ۸ سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، مقدسات و کشور ما توهین کرده اند، باید بدانند حتی اگر تحت حمایت اربابان قلدر خود که از زمین و آسمان بر این ملت آتش می بارند، قرار داشته باشند، مردم ایران با حضور خود پوزه آنها را بر خاک خواهند مالید.

وی اضافه کرد: جولان دادن شبانه، آسیب رساندن به مساجد، مدارس، ادارات دولتی و وسایل مردم و توهین به شهدا و مقامات کشور صحنه را عوض نخواهد کرد و این افراد باید بدانند که راه را اشتباه می پیمایند و ما پشتیبان ولایت هستیم.

فرماندار پردیس وجه تمایز نظام جمهوری اسلامی بر سایر حکومت های دنیا را حضور یک فقیه عادل جامع الشرایط در رأس امور دانست و افزود: آنهایی که با بمب های خوشه ای و شیمیایی، مردم مسلمان و کودکان فقیر و مظلوم یمن، فلسطین، عراق و سوریه را به نابودی می کشند و به هیچ کشوری در دنیا اجازه استقلال نمی دهند، دیکتاتور هستند.

وی افزود: شماها ظالم و مستکبرید که سرمایه های جهان سوم را به غارت بردید و از کم آگاهی برخی کشورها سوء استفاده کردید و سالیان سال بر گرده ی این مردم مظلوم سوار بودید و حال تصور می کنید با تحریک چند مزدور مسلح و انجام حرکت هایی بر علیه مساجد، حسینیه ها و ادارات دولتی می توانید به اهداف شوم خود در ایران برسید، اما کور خوانده اید و این ملت با عزمی استوارتر از گذشته این توطه شما را نیز خنثی خواهد کرد.

فرماندار پردیس در پایان با تقدیر از حضور پرشمار شهروندان پردیس در تجمع و تظاهرات علیه آشوب گران گفت: حضور و حمایت مردم از ولی فقیه مان ایران اسلامی را از گزند بدخواهان حفظ می کند و دولتمردان نیز می خواهند مشکلات موجود را برطرف کنند که باید در این زمینه تدبیر مناسب اندیشیده شده و عزمی ملی بسیج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *