سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

ریشه ناآرامی های اخیر آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان بودند

انتشار: جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۳:۵۲ |
کد خبر: 39392 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


خرم آباد – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ریشه اصلی ناآرامی های اخیر که در برخی استانهای کشور صورت گرفت، مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی بود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های نمازجمعه این هفته که در محل مصلای الغدیر خرم آباد برگزار شد اظهار کرد: از همان روز نخست ناآرامی ها این مثلث شوم شروع به حمایت کرد و رئیس جمهوری امریکا که ورود ایرانی ها را به کشور خود منع کرده بود در اتفاقات اخیر با گرسنه خواندن مردم به ایرانیان اهانت کرد.

وی با بیان اینکه مردم آگاه به سرعت و با هوشیاری و بصیرت صف خود را از آشوبگران جدا کردند، افزود: عده ای از مردم اعتراض خود را به مشکلات اقتصادی و بیکاری در خیابان ها نشان دادند اما عده ای با سوءاستفاده از این فرصت شعارهای ساختارشکنانه سردادند و اقدام به آتش زدن پرچم و تخریب اموال عمومی کردند.

امام جمعه خرم آباد اظهار کرد: برخی آشوبگران در لرستان بومی این استان نبودند.

وی با اشاره به درخواست های متعدد مردمی مبنی بر برگزاری راهپیمایی برای محکومیت ناآرامی های اخیر، گفت: مردم لرستان در روز ۱۳ دی ماه حماسه خلق کردند و جمعیتی عظیم در این روز با راهپیمایی از مصلی تا میدان ۲۲ بهمن ، وفاداری خود را به نظام و انقلاب و ولایت نشان دادند.

امام جمعه خرم آباد گفت: ۱۳ دی ماه به عنوان یوم الله و برگ زرینی ذیگری در تاریخ مقاومت استان جاودانه شد و مردم لرستان نشان دادند با وحدت و انسجام و یکپارچگی ولایت مداری خود را تا همیشه حفظ می کنند.

وی افزود: مردم لرستان نشان دادند همیشه پای انقلاب و رهبری هستند و با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ دی ماه سیلی محکمی به آمریکایی ها و آشوبگران زدند.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: انقلاب ما ریشه در دل مردم دارد و رهبری در دل مردم جای دارد و این مردم حاضرند جان خود را برای رهبری و ولایت بدهند.

وی با تشکر از حضور آحاد مردم در راهپیمایی ۱۳ دی ماه گفت: همین حضور شما حافظ این انقلاب و این نظام است.

آیت الله میرعمادی همچنین اظهار کرد: مسئولین باید به فکر مردم باشند و برای رفع مشکلات آنها اقدام کنند.

وی افزود: مسئولین بدانند راه تعالی و پیشرفت کشور در عمل به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه خرم آباد افزود: ازاصول اقتصاد مقاومتی اعتماد به مردم و آوردن خود مردم به صحنه برای رفع مشکلات است پس مسئولین هم باید به مردم اعتماد و به آنها خدمت کنند.

آیت الله میرعمادی در بخشی از سخنانش با اشاره به سالروز قیام خونین مردم قم گفت: ۱۹ دی ماه سال ۵۶ در واقع منبع انقلاب اسلامی است که در آن موقع شناسی مردم، دشمن شناسی و مشارکت و فداکاری مردم قابل توجه است.

وی با اشاره به ۱۷ دی ماه سالروز کشف حجاب توسط رضاخان نیز اظهار کرد: حجاب مساله ای الهی و نمادی از دینداری جامعه است که باعث سلامت روح و روان فردی ، استحکام خانواده و عفت عمومی جامعه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *