سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

ملت ایران هیچگاه با مزدوران هم نوا نمی شود

انتشار: جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۰:۱۴ |
کد خبر: 39376 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین گفت: مردم با بصیرت ایران هیچگاه با مزدوران پلید همراه نشده و تا پای جان از ارزش های اسلامی دفاع می کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ناآرامی های هفته گذشته در برخی از مناطق کشور افزود: حقیقت این است که فتنه دشمنان قسم خورده نظام ، هیچگاه پایان نمی یابد و دشمن از روش های مختلف برای صدمه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می کند.

وی اظهار کرد: اتفاقات و حوادث روزهای گذشته در برخی از مناطق کشور از سه ضلع آمریکایی، صهیونیستی و سعودی تشکیل و از سال ها قبل توسط مسئول سابق مبارزه با تروریسم سازمان سیا و یک افسر اطلاعاتی موساد طراحی شده و هزینه آن را نیز آل سعود بر عهده گرفته است.

وی افزود : برای آن که به این تجمعات پوششی مردمی داده شود در ابتدا به شکل اعتراض به مسایل اقتصادی و تجمع مالباختگان موسسات مالی و بازنشستگان آغاز و در مرحله بعد به درگیری با ماموران و ایجاد ناامنی رسید تا در نهایت بتوانند علیه نظام اسلامی اقدام کنند.

به گفته وی، در جریان این اتفاقات ۲ اتاق عملیات در اربیل عراق و هرات افغانستان برای ورود تکفیری های داعشی به داخل ایران نیز پیش بینی شده بود و سلطنت طلبان و برخی ملی گراها نیز نمایندگانی در اتاق عملیات داشتند.

امام جمعه موقت ورامین افزود: خداوند متعال دشمنان ایران اسلامی را از احمق ها قرار داده و این افراد با توهین به مقدسات و آتش زدن حسینیه ها قصد مبارزه با این نظام الهی را داشتند.

امام جمعه موقت ورامین افزود: آمریکا هیچگاه نمی تواند عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و تمدن ایران را درک کند و به همین دلیل همواره در مواجهه با ملت ایران چاره ای جز پذیرش شکست ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *