سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

آمریکا و اسرائیل خط دهنده اصلی فتنه ها در انقلاب اسلامی

انتشار: جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۰۰:۰۴ |
کد خبر: 39375 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: امام جمعه گرمسار در جمع مردم گرمسارگفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی فتنه های زیادی توسط آمریکا و اسرائیل و پول های دوستان منطقه اش در مقابل جمهوری اسلامی ایران طراحی و اجرا شد اما هیچ گاه نقشه شوم آنها به پایان نحس نرسیده است و ایران اسلامی همیشه پایدار و استوار است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی؛ امام جمعه گرمسار در خطبه های این هفته نماز جمعه در جمع نماز گزاران گرمساری در مسجد جامع با بیان این مطلب افزود: در چند اخیر اغتشاشاتی با اسم مطالبات اقتصادی در چند شهر کشور به وقوع پیوست که به هیچ وجه در صدد بیان مطالبات به حق ملت ایران اسلامی در زمینه حل مشکل اقتصادی نبوده است بلکه تنها برای تضعیف جایگاه مقدس انقلاب اسلامی ایران صورت پذیرفت.

امام جمعه گرمسار در ادامه گفت: آمریکا ، اسرائیل و عربستان سعودی عامل اصلی اخلال گری در چند روز اخیر در برخی از نقاط کشور بوده اند و این تحرکات برای تضعیف و راه اندازی فتنه ای جدید برای تضعیف انقلاب اسلامی ایران توسط غربی ها صورت پذیرفته است .

آرامی در ادامه به خنثی سازی فتنه ها با حضور حماسی مردم در چند روز اخیرو حضور در راهپیمایی های محکومیت این اخلال گری ها اشاره کردو اظهارداشت: مردم همیشه با حضور حماسی خود نقشه های شوم آمریکایی ها و اسرائیلی ها نقشه بر آب کرده است و بازهم ملت خلق کننده حماسه های بزرگتر هستند .

وی در ادامه ضمن دعوت از حضور پر شور مردم گرمسار برای شرکت در راهپیمایی ۱۶دی افزود: مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار شهرستان گرمسار فردا شنبه ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۰ صبح از میدان انقلاب تا میدان امام (ره) شهر گرمسار تجمع محوکیمت اغتشاش گران در برخی زا نقاط کشور را با شکوه فراوان برگزار خواهند کرد .

امام جمعه گرمسار در ادامه به مطالبه اقتصادی مردم و مشکلات در چند سال اخیر اشاره کردو گفت: نباید مسئولان این همه نجابت و حماسه های ملت ایران اسلامی را نادیده بگیرند بلکه باید مشکلات اقتصادی را در اولویت امور اجرایی خود قرار دهند و بگذارند مردم در بیان مشکلات و مطالبات خود اقدامات مفید را انجام دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *