سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

توطئه دشمنان برای ایجاد فتنه با هوشیاری مردم بی نتیجه ماند

انتشار: جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۹:۱۳ |
کد خبر: 39372 |
بازدید: 75 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتکارآنلاین: امام جمعه دماوند با اشاره به حوادث اخیر کشور، گفت: توطئه دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه و آشوب در کشور با هوشمندی مردم و مسئولان، شکسته خورده و بی نتیجه ماند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های نماز جمعه این هفته دماوند اظهار کرد: امروز باید قدردان زحمات و مجاهدت های امام راحل، شهدا، جانبازان و ایثارگران باشیم که برای حفظ کشور تلاش های بسیاری کردند.

وی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک نظام کارآمد است افزود: همه باید خیرخواه نظام و فدایی اسلام باشیم همانگونه که امام علی (ع) و امام حسین (ع) خود را فدا کردند تا اسلام و آرمان های آن ماندگار شود.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است، گفت: همه می دانیم که دشمنان در صدد براندازی این نظام مقدس هستند و جنگ بین حکومت الهی و حکومت شیطانی و طاغوت همیشه بوده و هست.

حجت الاسلام فتاح دماوندی تاکید کرد: اگر در این نظام مقدس مشکلاتی وجود دارد و یا به وجود آمده، همه باید مراقب باشیم که دشمن از وجود مشکلات و نارضایتی ها سوء استفاده نکند و از آن ابزاری برای ضربه زدن به نظام نسازد. وی افزود: دشمن قصد داشت از برخی نارضایتی های موجود در بخش های اقتصادی سوء استفاده کرده و در کشور آشوب و فتنه برپا کند که این ترفند نیز با هوشیاری مردم و مسئولان بی نتیجه مانده و شکست خورد.

شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر ۱۰۰هزار نفر در ۴۵ کیلومتری شهر تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *