یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

توطئه دشمنان برای ایجاد فتنه با هوشیاری مردم بی نتیجه ماند

انتشار: جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۹:۱۳ |
کد خبر: 39372 |
بازدید: 168 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: امام جمعه دماوند با اشاره به حوادث اخیر کشور، گفت: توطئه دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه و آشوب در کشور با هوشمندی مردم و مسئولان، شکسته خورده و بی نتیجه ماند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های نماز جمعه این هفته دماوند اظهار کرد: امروز باید قدردان زحمات و مجاهدت های امام راحل، شهدا، جانبازان و ایثارگران باشیم که برای حفظ کشور تلاش های بسیاری کردند.

وی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک نظام کارآمد است افزود: همه باید خیرخواه نظام و فدایی اسلام باشیم همانگونه که امام علی (ع) و امام حسین (ع) خود را فدا کردند تا اسلام و آرمان های آن ماندگار شود.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است، گفت: همه می دانیم که دشمنان در صدد براندازی این نظام مقدس هستند و جنگ بین حکومت الهی و حکومت شیطانی و طاغوت همیشه بوده و هست.

حجت الاسلام فتاح دماوندی تاکید کرد: اگر در این نظام مقدس مشکلاتی وجود دارد و یا به وجود آمده، همه باید مراقب باشیم که دشمن از وجود مشکلات و نارضایتی ها سوء استفاده نکند و از آن ابزاری برای ضربه زدن به نظام نسازد. وی افزود: دشمن قصد داشت از برخی نارضایتی های موجود در بخش های اقتصادی سوء استفاده کرده و در کشور آشوب و فتنه برپا کند که این ترفند نیز با هوشیاری مردم و مسئولان بی نتیجه مانده و شکست خورد.

شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر ۱۰۰هزار نفر در ۴۵ کیلومتری شهر تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>