سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

فتنه آفرین ،مدیر قدرت طلب و سرمایه دار و انقلابی نما است

انتشار: جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۸:۵۶ |
کد خبر: 39371 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:مدیر قدرت طلب و سرمایه دار و انقلابی نما فتنه آفرین است و هر جا که ضرر کردیم ار ناحیه مدیران بی تقوا بوده است که مراقب هجمه های دشمن نبوده اند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های سیاسی نماز جمعه امروز گفت: پیشرفت و رشد و تعالی هر ملتی را مسائلی تهدید میکند وغفلت در جامعه اسلامی یکی از عوامل آسیب زا است ؛در کشوری که محور مقاومت در دنیا است به معنای عام،غفلت از معنویت و دین و ولایت و دشمن ضررهای سنگینی را بر پیکره نظام اسلامی وارد میسازد.

وی افزود:مردم و جوانان و بالاخص دانش اموزان و دانشجویان مراقب باشند و تمام مردم مورد هجمه دشمن هستند؛ منتها بیشترین توجه به نفوذ دشمن را باید مسئولانی که ادعای خدمت گذاری دارند داشته باشند.

باقری با اشاره به اینکه محصول غفلت فتنه است گفت: فتنه ممکن است کوچک یا بزرگ ،وسیع یا جمع تر باشد و فتنه محصول غفلت است ؛مسئولان و نمایندگان و مدیران کل باید مراقب باشند که غفلت نکنند

وی افزود: مدیر قدرت طلب و سرمایه دار و انقلابی نما فتنه آفرین است و هر جا که ضرر کردیم ار ناحیه مدیران بی تقوا بوده است که مراقب هجمه های دشمن نبوده اند ؛حوادث اخیر بسیار خسارت زا بود ه و امیدواریم این حوادث تلنگری برای مسئولانی باشد که ادعای بزرگی و خواص بودن میکنند.

باقری با اشاره به اینکه اینگونه رفتار خواص باعث امیدواری دشمنان میشود گفت: مسئولان نباید دشمنان را امیدوار کنند و خود باخته نشوند و مردم را دلسرد نکنند و منافع خودشان رابر منافع ملت و امت ترجیح ندهند

وی افزود: ناسپاسی و قدر نشناسی نسبت به نعمت های بزرگ و سرمایه مادی و معنوی که با اخلاص بدست آورده ایم، کفران نعمت بزرگی است

امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه عده ای در دل مردم ناامیدی ایجاد میکنند ؛گفت:در این کشور عده ای عادت به سیاه نمایی دارند و همدیگر را تخریب میکنند ،ضعف ها را بزرگنمایی می کنند.

وی افزود: بسیاری کنار سفره انقلاب نشسته اند؛ انقلابی که به برکت خون شهدا بدست آمده است؛ بدانند این اقتدار به سادگی بدست نیامده است و مجاهدت نیروهای نظامی و امنیتی بوده که با ایجاد فضای امن آرامش را بریا ملت و مردم ایجاد کرده اند.

باقری در خصوص سکوت بسیاری از مسئولان در خصوص صحبت های ترامپ گفت: اقتداری که کشور ایران دارد در هیچ جای دنیا وجود ندارد چراکه اگر قدرت نداشتیم این همه در مقابل ایران قدرت نمایی نمیکردند و اگر کشور ضعیفی بودیم ما را نابود میکردند.

وی افزود: باعث تاسف است عده ای به عنوان اراذل و اوباش به خیابان آمده اندو رئیس جمهور آمریکا با سوئ استفاده از این موقعیت، حرفهایی بزند و علیه جمهوری اسلامی شاخ و شانه بکشندو ایران را تشنه آزادی بداند و افرادی که کنار سفره انقلاب نشسته اند سکوت کنند.

امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:فتنه جدید رویارویی ملت ایران با امریکا است و این رویارویی جزو آرزو های جوانان و سلحشوران است که پنجه در پنجه به مقابله با امریکا برویم ؛بی شک آن روز نزدیک است.

باقری با اشاره به تلاش نیروهای امنیتی و نظامی برای سرکوبی اغتشاشات گفت: از نیروی انتظامی و امنیتی بخصوص از سردار ناظری و اشتری و در شهرستان پیشوا از سرهنگ علیزاده در برقرای نظم و امنیت تشکر میکنیم که با مدیریت صحصح خود خوشبختانه در شهرستان انقلابی پیشوا هیچ گونه بی نظمی ملاحظه نشد

امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:مطالبات مردم نباید نادیده گرفته شود و مردم گلایه دارند که به حق است وآن مبارزه با فساد است ؛ مردم فقر را تحمل میکنند اما فساد را تحمل نمیکنند و اگر کسی اعتراضی هم داشته باشد به روش صحیح باید اعتراض خود را به گوش مردم برساند و بدانند و روحانیت و مقام معظم رهبری پشت سر مردم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *