سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

ملت ایران پای انقلاب و رهبری ایستاده است

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۷:۵۴:۵۳ |
کد خبر: 39363 |
بازدید: 35 views |
بدون دیدگاه


گنبدکاووس – ابتکارآنلاین: نماینده مردم استان خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حوادث چند روز پیش و نیز حضور حماسی و گسترده مردم در محکوم کردن فتنه گران، تاکید کرد: ملت ایران همواره پای نظام ایستاده و از انقلاب و رهبری دفاع می کند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – آیت الله سیداحمد حسینی خراسانی روز پنجشنبه در آیین چهلم ارتحال حجت الاسلام محمدحسین سبحانی امام جمعه پیشین گنبدکاووس گفت: بساط این حوادث که از سوی بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی برنامه ریزی و اجرا شد، در راهپیمایی دیروز و امروز با حضور حماسی و گسترده ملت جمع شد.

وی افزود: اگرچه بساط فتنه گران جمع شد اما مشکلات مردم از جمله بیکاری، گرانی و تورم، وجود اختلاس و رشوه و فساد در کشور باقی است و مسئولان باید با کار و تلاش جهادی و مضاعف برای رفع آنها بکوشند.

آیت الله حسینی خراسانی اضافه کرد: مردم ایران، روز گذشته با حضور حماسی خود به همه دشمنان و بدخواهان نظام پیام دادند که همچنان پای انقلاب و رهبری و دفاع از خون شهدای خود ایستاده اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: حضور حماسی روز گذشته مردم بار دیگر پشتیبانی سراسری ملت را در دفاع از انقلاب و ارزش های آن نشان داد و آمریکا و ایادی آنان را مایوس و مسئولان غافل را شرمنده کردند.

وی یادآور شد: ملت ایران عزت، شرف، سربلندی، استقلال و آزادگی خود را به برکت وجود انقلاب و رهبری می داند و هرگز از آرمان های انقلاب و ولایت فقیه دست نخواهد کشید.

آیت الله حسینی خراسانی با تسلیت رحلت امام جمعه پیشین گنبدکاووس، آن مرحوم را انسانی وارسته، مردمی و از همراهان و یاران وفادار انقلاب و رهبری دانست و گفت: وی در مدت ۲۳ سال امامت جمعه این شهر، هرگز از مسئولیت خویش برای ثروت اندوزی و رفاه طلبی سوءاستفاده نکرد.

وی با اشاره به جایگاه والای عالم در قرآن کریم، احادیث و روایت های پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) و نیز در آموزه های دینی، گفت: بر این اساس، رسالت قشر روحانی سنگین بوده و آنان پاسخگوتر از دیگران نزد خداوند متعال هستند.

نماینده مردم استان خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اگر گناهی یا عملی خلاف دین از فرد روحانی و یا مسئولی در جمهوری اسلامی سر بزند، اعتبار دین زیر سئوال می رود.

آیت الله حسینی خراسانی گفت: اگرچه بین قشر علما و روحانیون و نیز مسئولان افراد ناخلف وجود دارد اما باید از فرصت مسئولیتی که در اختیار است برای خدمت بیشتر به مردم نهایت استفاده را برد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین سبحانی امام جمعه گنبدکاووس سوم آذر امسال به علت شدت گرفتن بیماری تنفسی و ریوی در ۷۴ سالگی درگذشت.

وی که بیش از ۲۲ سال امامت جمعه این شهر را بر عهده داشت مرداد ۹۵ به سبب بیماری و کهولت سن از این منصب کنار کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *