یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

فتنه ها به دنبال تضعیف رکن اصلی ولایت فقیه هستند

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۷:۵۳:۲۷ |
کد خبر: 39342 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: فرمانده سپاه ناحیه گرمسار گفت: حاودث این چند روز اخیر و اغتشاش در برخی از نقاط کشور که باعث برخی ناهماهنگی ها در کشور شد ثابت کرد که دشمن هر زمانی به دنبال فتنه انگیزی جدیدی هستند .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ مجید ناظریه ؛ فرمانده سپاه ناحیه گرمسار ضمن محکومیت اغتشاش گری و اخلال گری در برخی نقاط کشور در چند روز اخیر   در گفتگو با خبرنگار گرمسارآنلاین گفت: فتنه سال ۸۸ هنوز به پایان نرسیده است و مسئولان کشوری باید مراقب باشند که دشمن در هر زمانی   دوست ملت ایران اسلامی نیست و تنها به دنبال تفرقه و فتنه است .

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار توهین به ارکان اصلی نظام و ولایت فقیه در تجمعات غیر قانونی و تخریب اموال عمومی در استان های مختلف کشور   افزود: نباید در بیان مطالبات خود دشمن نفوذ کند و با شعار های ساخترا شکنانه به   هدف های شوم خود یعنی تضعیف جایگاه مقدس انقلاب اسلامی ایران و رکن مهم اش یعنی ولایت فقیه برسند .

سرهنگ نا ظریه در ادامه اظهار داشت: هوشمندی ملت با تبعیت زا رهبری معظم باز هم این فتنه را خنثی خواهد کرد اما نباید مسئولان حرف های به حق اقتصادی مردم که گله مندی به جایی است فراموش کنند و در   تحرکات اجرایی خود تغییرات اساسی در بهبود وضعیت معیشتی مردم   ایجاد کنند .

وی در ادامه اقتصاد مقاومتی که توصیه چند ساله مقام معظم رهبری را یک راه مهم برای حل مشکل اقتصادی کشور دانست و گفت: نباید به غرب   نگاه کرد بلکه باید به این نوجوانان و جوانان ایرانی که توسعه و پیشرفت کشورشان را دوست دارند توجه کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *