نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در جامعه باعث تدوام انقلاب می شود | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در جامعه باعث تدوام انقلاب می شود

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۷:۵۳:۱۳ |
کد خبر: 39341 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: نهادینه شدن فرهنگ بسیجی و الگوهای رفتاری شهدای هشت سال دفاع مقدس در میان افراد جامعه باعث استمرار و تداوم انقلاب می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام مختار نظری روز پنجشنبه در حاشیه گردهمائی ائمه جماعت بسیجی استان تهران در سپاه سیدالشهداء در شهرری اظهار کرد: روحانیون و طلاب اگر بتوانند به خوبی فرهنگ بسیجی حاکم در دهه ۶۰ کشور را به مردم به ویژه جوانان انتقال دهند، افراد جامعه در مواقع حساس و بحرانی کشور همانند شهدای هشت سال دفاع مقدس از قلمرو کشور حراست خواهند کرد.

وی بسیج طلاب را پشتوانه فکری ارتش ۲۰ میلیونی مد نظر امام خمینی(ره) دانست و افزود: سلامت فکری بسیجیان زمانی تضمین می شود که هدایت افکار آنان بدست روحانیون هدایت شود.

نظری حضور روحانیون در نواحی، حوزه ها و پایگاه های بسیج را به عنوان هادی و مربی بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و یادآور شد: انسجام فکری بسیجیان در دفاع از حریم کشور و ولایت مدیون هدایت ها و رهنمودهای طلاب و روحانیون در پایگاه های بسیج است.

وی ادامه داد: روحانیون نقش برجسته ای در همگرایی تفکر سیاسی در میان بسیجیان کشور دارند که باید از زحمات آنان تقدیر و تشکر شایسته انجام شود.

گردهمائی ائمه جماعت بسیجی استان تهران روز پنجشنبه با حضور نظری مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت سیدالشهداء(ع)استان تهران و جمعی از ائمه جماعت بسیجی استان در شهرستان ری برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *