یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

مردم ایران فریب عملیات روانی و بازی رسانه ای دشمن را نخواهند خورد

انتشار: چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۹:۱۰ |
کد خبر: 39330 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


شیراز- ابتکارآنلاین: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به ناآرامی های اخیر در برخی از مناطق کشور گفت: مردم ایران بسیار هوشیارتر از گذشته هستند و به هیچ عنوان فریب عملیات روانی و بازی رسانه ای دشمن را نخواهند خورد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا -سرتیپ پاسدار محمدرضا نقدی، عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه فعالیت های فرهنگی ناحیه سپاه ثارالله (ع) شیراز درجمع خبرنگاران افزود: دشمن همواره دشمن است و دشمنی می کند ولی ما باید هوشیار باشیم و مردم ما پیوسته نشان داده اند که مردمی سرزنده، بصیر و از گذشتگان خود بسیارهوشیارترهستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: مردم شیراز در طول تاریخ انقلاب حماسه های فراوانی آفریده اند و با شهدای بسیاری که تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند در رشادت ها و حماسه همیشه در رتبه های بالایی قرار داشته اند و در راهپیمایی فردا (پنجشنبه) نیز همانند گذشته دین خود را نسبت به ولایت و شهدا ادا خواهند کرد.

در پی ناآرامی های اخیر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در بیانیه ای از مردم برای شرکت در تجمع روز پنجشنبه (چهاردهم دی) که ساعت ۱۰ صبح در میدان نمازی شیراز برگزار می شود، دعوت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *