سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان و مراکز درمانی شهرستان برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۷:۴۵ |
کد خبر: 39311 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان و مراکز درمانی شهرستان به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان امام خمینی (ره ) و مراکز درمانی شهرستان به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور بخشداران مرکزی و ارجمند و روسای ادارات مربوطه برگزار شد.

در این جلسه مهندس کریمی گفت : یکی از عمده ترین مشکلات درمانی اعلام شده توسط مردم بحث حضور فیزیوتراپ در شهرستان می باشد. انتظار می رود نمایندگان اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن حضور در سازمانهای استانی خود نسبت به اخذ مجوز جهت حضور فیزیوتراپ در شهرستان تا هفته آتی اقدام و نتایج حاصله را اعلام نمایند.

در ادامه در خصوص مشکلات بیمارستان نیز بحث و تبادل نظر گردید و دکتر وزیریان رئیس بیمارستان بیان نمود: مشکلات و درخواستهای درمانی مردم شریف شهرستان بجا و به حق می باشد که باید جهت رفع آنها برنامه ریزی های مستمر انجام پذیرد که هم اکنون نیز در حال اجرا و مرتفع نمودن مشکلات هستیم. متاسفانه به علت سرانه پایین جمعیت شهرستان از تخصیص بودجه کافی برخوردار نیستیم. ولی در حال حاضر با کمک خیرین و دانشگاه علوم پزشکی در حال تجهیز بیمارستان می باشیم و با توجه به مسافر پذیر بودن شهرستان هنوز به حد مطلوب نرسیدیم. در حال حاضر ۱۸ رشته تخصصی در بیمارستان شهرستان داریم و متخصصین حاضر میباشند. تجهیزات بیمارستانی به همت دانشگاه علوم پزشکی و خیرین گرامی و عزیزمان در حال به روز رسانی میباشد.

در پایان مهندس حسن زاده بخشدار بخش ارجمند نیز از مشکلات درمانی آن بخش گفتند : شهر ارجمند و روستای لزور با توجه به حضور جمعیت ثابت بالای آن از نبود تجهیزات مورد نیاز درمانی رنج می برد. ایشان خواستار ساماندهی تجهیزات و امکانات و نیروهای درمانی در بخش ارجمند . همچنین معرفی بیشتر آن بخش به خیرین بزرگوار و گرامی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *