یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

کمبود آب چالش مهم حوزه صنعت در گرمساراست

انتشار: چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۷:۳۴ |
کد خبر: 39310 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: فرماندار گرمسار گفت: یکی از چالش های مهم در بخش توسعه صنعت و واحد های تولیدی مشکل و کمبود آب است که با اجرای پروژه های میان حوزه ای و داخل شهر ایوان کی به دنبال حل این معضل هستیم .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین -داریوش طاهری فرماندار شهرستان گرمسار با بیان این که با ارایه تسهیلات رونق تولید و رفع مشکل بازار فروش، ۲۰۵ واحد صنعتی شهرستان گرمسار در چهار سال گذشته به چرخه تولید بازگشته است،گفت: هنوز مشکل ۲۰ درصد دیگر واحدهای تولیدی شهرستان پابرجاست که برای رفع معضل باید دستگاه های مربوط تدابیری اتخاذ کنند

طاهری اظهارداشت : آمار بیکاری در این شهرستان براساس آمار از ۱۲٫۵ درصد در سال ۱۳۹۲، با درایت و تلاش های دولت تدبیر وامید اکنون به کمتر از ۹ درصد رسیده است.

فرماندار گرمسار کمبود آب را یکی از چالش های اساسی واحدهای صنعتی و تولیدی گرمسار اعلام و تصریح کرد : باید با اجرای انتقال آب بین حوزه ای، برای رفع این چالش اساسی اقدام کرد.

وی ادامه داد : حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی نباید به صورت مقطعی باشد و در دولت دوازدهم هم برای رفع چالش حداکثری واحدهای تولیدی استان قدم های مثبتی گرفته شده است.

طاهری اضافه کرد : زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری فعالان اقتصادی در شهرستان گرمسار فراهم است و با تکمیل طرح عمرانی منطقه ویژه اقتصادی در میان مدت شاهد اشتغال آفرینی قابل توجهی در این نقطه از استان باشیم.

طاهری افزود:در سال ۹۵ بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولیدی گرمسار پرداخت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *