یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

کاهش ترافیک با اتصال جدید ورامین به قرچک با ساخت کمربندی

انتشار: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۳:۵۷ |
کد خبر: 38697 |
بازدید: 115 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: معاون امور عمرانی استانداری تهران اعلام کرد به منظور کاهش ترافیک و سهولت تردد شهروندان جنوب شرق تهران کمربندی جنوبی ورامین به قرچک ساخت می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن کریمی به همراه مدیر کل راه و شهرسازی ، فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولان از مسیر مد نظربرای ساخت کمربندی جنوبی ورامین به قرچک بازدید کرد، گفت: شهروندان جنوب شرق استان از جمله ساکنان ورامین و پیشوا برای ترددبه تهران و بالعکس با مشکلات زیادی از جمله ترافیک و هدر رفت وقت و سوخت مواجه هستند.

وی افزود: مسئولان درپی آن هستند با ساخت کمربندی جنوبی از میدان پوئینک قرچک تا جاده قاسم آباد ورامین به طول بیش از ۱۵ کیلومتر این مشکل را برطرف کنند.

 ور11

کریمی با ابراز شرمندگی از نبود اعتبارات دولتی گفت: ما در دو سه سال گذشته از اعتبار مناسب بهره مند نشده ایم تا بتوانیم خدمات مناسبی به شهروندان استان تهران از جمله ورامین ارائه کنیم .

وی افزود: اکنون نیز هیچ اعتبار دولتی برای ساخت کمربندی جنوبی ورامین به قرچک تخصیص داده نمی شود و شهرداری باید با بودجه داخلی این طرح را اجرا کند.

 ور43

معاون استانداری تهران اضافه کرد: استانداری به شهرداری ورامین این اجازه را داده است که با تغییر کاربری برخی زمینها و ایجاد ارزش افزوده در بخشی دیگر اعتبار مورد نیاز ساخت و تکمیل این کمربندی را تامین کند.

 ور33

کریمی گفت: هم اکنون شهرداری ورامین ، فرایند تملک و آزاد سازی را شروع کرده است و مسئولان استانی نیز حمایت های غیر مادی لازم را از این طرح اجرا خواهند کرد.

بیش از ۸۰۰ هزار نفر در شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا ساکن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *