یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

توجه به حوزه درآمدی سازمان دانش آموزی در مجلس

انتشار: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۲:۵۷ |
کد خبر: 38696 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در جمع فعالین سازمان دانش آموزی استان گفت: مجلس شورای اسلامی به دنبال افزایش روند فعالیتی فرهنگی و اموزشی سازمان دانش آموزی با اولویت جامعه دانش آموزی در کشور است و این نیازمند تدوین برنامه هایی برای حوزه بودجه ای و در آمدی است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز جلسه بررسی مشکلات سازمان دانش اموزی استان با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان دانش آموزی استان در محل دفتر مجلس گرمسار برگزار شد .

در این جلسه غلام رضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب افزود: سازمان دانش آموزی با اجرای برنامه های مناسب و دارای توجیه برای جامعه دانش آموزی به خصوص در ایجاد روحیه همدلی و کار گروهی و فعالیت های ویژه فرهنگی و اجتماعی در میان نوجوانان در مدارس موفق بوده است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: نباید در زمینه اختصاص در آمد های اختصاصی این سازمان برای اجرای برنامه های حوزه دانش آموزی قوانینی اشتباه وبرداشت های غیر معمول باشد تا تمام سهم استان ها مشخص و وبه سازمان های مربوطه ارسال شود تا بتواند برنامه ریزی مالی سالانه و بهتری داشته باشند .

وی اظهارداشت: مجلس از سازمان های فرهنگی و آموزشی در کنار مدارس با هدف بالا بردن روحیه و همدلی دانش آموزان حمایت قاطع می کند و به دنبال تقویت بدنه این گونه سازمان های در دیگر ارگان های حساس و تاثیرگذار کشور است .

در ادامه این جلسه محمدرضا عامریان؛ رئیس سازمان دانش آموزی استان به تشریح برنامه های این سازمان در جهت معرفی فعالیت های دانش آموزی در جامعه اشاره کردو گفت: نگاه اصلی در این سازمان افزایش روحیه دانش آموزان در جهت اجرای برنامه های بزرگ در سطح سنی دانش آموزی است و این روحیه می تواند باعث تقویت دانش آموزان در جامعه باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *