یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

کسب رتبه برتر مددکاری کشور توسط بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان‌های استان تهران

انتشار: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۱:۱۴ |
کد خبر: 38694 |
بازدید: 43 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: تلاش و همت همکاران من در راستای خدمت‌گزاری به جامعه ایثارگری سبب شده که رتبه برتر حوزه مددکاری کشور را به خود اختصاص دهیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نادر نصیری در همایش تجلیلی- آموزشی مددکاران و مشاوران بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن هنرمند مدیرکل مددکاری بنیاد شهید کشور در محل این اداره کل برگزار شد، با اشاره به وضعیت جامعه ایثارگری شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: ۴درصد ایثارگران کشور در شهرستان‌های استان تهران هستند.

وی با بیان اینکه در تشکیلات بنیاد مشکلات متعددی وجود دارد افزود: همه همکاران که توفیق خدمت در این نهاد مقدس پیدا کردیم، فارغ از مشکلات خدمتگزاری به بهترین اقشار جامعه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم .

مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: تلاش و همت همکاران من در راستای خدمت‌گزاری به جامعه ایثارگری سبب شده که رتبه برتر حوزه مددکاری کشور را به خود اختصاص دهیم .

نصیری با بیان اینکه در همه حوزه‌ها جهش معناداری داشتیم همچنانکه در حوزه مددکاری افتخار کسب کردیم با اشاره به طرح سپاس عنوان کرد: طرح سپاس هم تکلیف شرعی و هم تکلیف اداری است که در قالب بازدید و رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران معنا پیدا می‌کند.

وی ضمن اشاره به متفاوت بودن طرح سپاس در شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: در کنار دیدارها و ارتباط‌های عاطفی، طرح سپاس را در شهرستان‌های استان تهران متفاوت با ادوار گذشته برگزار کردیم.

مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: ۱۰ هزار و ۴٠٠ دیدار در قالب طرح سپاس داشتیم و تلاش داریم که این روند را به بهترین شکل ادامه دهیم.

نصیری در پایان با بیان اینکه کار شهدا با مباحث دنیوی ارزش‌گذاری نمی‌شود خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که پاسداری و نشر فرهنگ دفاع و حماسه آفرینی‌های ایثارگران و لزوم توجه به گسترش آن در جامعه، از وظایف آحاد ملت و مسئولان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *