یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

جهان اسلام نقشه آمریکایی و اسرائیلی را خنثی کنند

انتشار: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۱۴:۴۶ |
کد خبر: 38665 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم بسیار بی تدبیرانه اسرائیل و حمایت آمریکا در زمینه انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس نشانه افکار شیطانی این رژیم کودک کشو نحس و شوم است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گرمسارآنلاین اظهارداشت: نباید این تفکر اسرائیلی و آمریکایی از ذهن جهان اسلام کنار رود و باید با آن با قاطعیت مقابله کرد تا دشمنان اسلام به اهداف شوم و پلید خود نرسند .

کاتب افزود: آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نبوده است و با این تصمیم چهره سیاه و غیر قابل اعتماد خود را برای تمام جهان و به خصوص و کشورهای عرب منطقه مشخص کرد تا بدانند آمریکا همیشه نوکر اسرائیل و سیاست های خصمانه اش بوده است .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت:بار دیگر شیطان صفتی آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس صهیونیستی آنها را برآن داشت تا نقشه ای خام و بی سر انجام را در ذهن خود بپرورانند ، نقشه ای که با بیداری مسلمانان و آزادگان جهان نقش برآب خواهد شد .

کاتب ادامه داد:اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط رئیس جمهوری آمریکا تصمیمی است بی اساس و بر خلاف قوانین بین المللی بنابراین تمام دولتها و ملتهای مسلمان و صلح دوست جهان باید با اتحاد بر علیه این اقدام مضحک قیام کنند و در مقابل ظلم و ستم به ملت مظلوم فلسطین همچون گذشته ایستادگی نمایند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:باید آگاه باشیم هدف آمریکا این است که جنگ و اختلاف در منطقه خاورمیانه ایجاد کند تا بتواند با تضعیف ملت های مسلمان شرایط امنی برای رژیم غاصب اسرائیل ایجاد و از پیشرفت مسلمانان جلوگیری نماید اما این بار نیز خودشان از این نقشه شوم متضرر خواهند شد.

وی افزود: وظیفه جهان اسلام نیز در برابر دشمنی‌هابرعلیه ملت فلسطین حفظ وحدت و اتحاد و ایستادگی در مقابل صهیونیست های غاصب است.

کاتب اظهارداشت :به فرموده رهبرمعظم انقلاب اسلامی مسئله‌ی فلسطین، امروز در رأس مسائل سیاسی دنیای اسلام و امّت اسلامی است و باید همگان به مسئله فلسطین توجه ویژه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *