یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

صداقت بر همه چیز غلبه خواهد کرد

انتشار: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۱۳:۵۱ |
کد خبر: 38661 |
بازدید: 31 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در مراسم تودیع و معارفه مسئولان قضایی شهرستان ضمن تمجید از تعهد و تدین مردم شهرستان پردیس از غلبه کردن صداقت بر همه چیز سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی با قدردانی از زحمات رئیس دادگستری و دادستان شهرستان افزود: در بدو ورود به شهرستان و در اولین جلسه مشترک شورای تامین هم قسم شدیم در راستای استیفای حقوق مردم کوتاهی نکرده و غفلت نورزیم و اکنون پس از گذشت چهار سال نزد وجدان خویش سربلند هستیم.

حیدری انقلاب مردم ایران در سال ۵۷ را برای برقراری عدل دانست و گفت: در همان ابتدای پیروزی انقلاب حضرت امام (ره) با پایه گذاری مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و همچنین تفکیک قدرت و تشکیل قوای سه گانه در راه سپردن سرنوشت مردم به دست خودشان قدم برداشتند و قدرت را که مانند یک گردباد همه افراد را به داخل خود می کشد تفکیک کردند و این راه علیرغم وجود افرادی که با طمع قدرت به انقلاب لطمه می زدند همچنان ادامه دارد.

فرماندار پردیس در ادامه مردم شهرستان را مردمی متدین، متعهد و پایبند به آرمان‌های امام و انقلاب دانست و تصریح کرد:به کار بردن الفاظ نادرست در شان مردم این شهرستان نیست زیرا این مردم در همه جا با مهربانی و عطوفت با نظام همکاری کردند و نباید وجود برخی افراد سوء استفاده گر موجب شود شرافت مردم شهر زیر سوال برود.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس ورود جدی دستگاه قصایی به عرصه برخورد با مفسدین را از برکات شهرستان شدن این منطقه دانست و افزود: در پایان صداقت بر همه چیز غلبه خواهد کرد و نقاب از چهره افرادی که با بدنام کردن مردم کار خود را پیش می برند کنار خواهد رفت.

حیدری با اشاره به تدوین برنامه های کارشناسی برای رشد و توسعه شهرستان گفت: می‌توان با ایجاد جو مناسب و همکاری مردم و مسئولان اقدامات مناسبی برای پیشرفت و آبادانی شهرستان انجام داد.

وی در پایان با ذکر این حدیث از حضرت امام حسین (ع) که می فرمایند ای مردم بدانید نیازهای مردم به شما از نعمتهای خداوند است، نکند نعمت های خداوند شما را خسته کند به سخنان خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *