پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

کیفیت حوزه خدمات بهزیستی در کشور

انتشار: شنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۲۲:۴۱ |
کد خبر: 38594 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولان اجرایی افزود: یکی از ارگان های های مهمی که جامعه هدف مشخص و حساس در بر دارند بهزیستی است که با تزریق منابع مالی ویژه می توانیم کیفیت حوزه خدمات دهی را افزایش دهیم .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز جلسه بررسی مشکلات بهزیستی شهرستان گرمسار با حضورنماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل بهزیستی استان در محل این اداره برگزار شد .

در این جلسه غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب گفت: نگاه اصلی مجلس شورای اسلامی در حوزه کمیته امداد و بهزیستی حوزه اشتغال زایی پایدار برای این خانواده مهم در کشور است و در این راه سعی داریم با وام ها ی خود اشتغالی با سود پایین و باز پرداخت بلند مدت این مددجویان را توامند کنیم .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهارداشت: افزایش کیفیفت حوزه خدمات دهی به خانواده مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در برنامه های این دو سازمان قررا گیرد و افزایش میزان کمک های سازماین به مددجویان این دو ارگان در سال جاری با هدف افزایش حوزه رفاهی آنها انجام شد .

کاتب در ادامه تصریح کرد: توجه ویژه به جامعه پر خطرو سالمند نیز با ایجاد کمپین ها و سراهایی با مشارکت بخش خصوصی می تواند بسیاری از خدمات را شکل بهتری به خود دهد .

در ادامه این جلسه ایزدپور ؛ مدیرکل بهزیستی استان به تشریح اقدامات در بخش سالمندی در سطح استان اشاره کردو گفت: افزایش سراهای سالمندی روزانه در استان آغاز شده است وشهرستان گرمسار اولین سرای بخش سالمندی با هدف خدمات دهی به این قشر را به صورت روزانه در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل بهزیستی استان خواستارتوجه بیشتر به حوزه ورود خیرین به بخش های مددجویان بهزیستی در ایجاد سرا های مختلف با تعیین خدمات درمانی و غیر درمانی و حتی فرهنگی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *