چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

اعطای ۶۰۰ فقره وام اشتغال به مددجویان چهارمحال وبختیاری

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۰۶:۰۲ |
کد خبر: 38585 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


شهرکرد – ابتکارآنلاین: مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۹ ماه نخست امسال ۶۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی این استان اعطا شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – علیرضا ملازاده روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: اگرچه تاکنون سیاست غالب بانک مهر ایران اعطای وام های ضروری بوده اما از سال آینده وام با عنوان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می شود.

وی ادامه داد: طی سال جاری ۲۱ هزار و ۱۳۳ فقره وام بالغ بر ۲ هزار و ۶۱۸ میلیارد ریال در بخش های درمان، تعمیر مسکن، ودیعه مسکن، ازدواج و سایر موراد به متقاضیان در استان پرداخت شد.

ملازاده با بیان اینکه طی یک دهه فعالیت بانک مهر ایران در استان ۱۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج به زوج های جوان پرداخت شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۷۰۰ فقره وام در سال جاری اعطا شده است.

وی با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران مطابق با شاخص های بانکداری اسلامی است، خاطرنشان کرد: این بانک به دنبال سودآوری نیست.

به گزارش ایرنا، بانک قرض الحسنه مهر ایران نخستین و بزرگترین بانک تخصصی قرض الحسنه در کشور از سال ۸۶ با مشارکت ۲۲ بانک دولتی فعالیت خود را آغاز کرد و طی یک دهه فعالیت، ۱۵۰ هزار تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.

این بانک هم اکنون ۵۳۰ شعبه فعال در سطح کشور و ۲۱ شعبه فعال در استان چهارمحال و بختیاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *