چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

توسعه فعالیت های جمعیت هلال احمر در کشور

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۰۲:۲۳ |
کد خبر: 38563 |
بازدید: 34 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع فعالین حوزه هلال احمر گرمسار گفت: فعالیت های مهم جمعیت هلال احمردر کنار حوزه های امدادی توانسته است کیفی و کمی نمودن فعالیت های این ارگان مهم را در دستور کار امور اجرایی کشور قرار گیرد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نشست فعالین هلال احمر و داوطلبین جمعیت هلال احمر گرمسار با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان در محل سالن بحران گرمسار برگزار شد .

در این نشست غلامرضا کاتب ؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب افزود: نگاه اصلی در زمینه افزایش و تقویت امکانات سخت افزاری به روز جمعیت هلال احمر در جهت افزایش حوزه امداد رسانی باید در دستور کار دولت با حمایت مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به خدمات امدادی این سازمان در زمینه امدادرسانی در سوانح و حوادث طبیعی همچون زلزله اشاره کردو گفت: جمعیت هلال احمر هم در درون و بطن حادثه و در حاشیه در زمینه جمع آوری کمک های نوع دوستانه مردمی از ظرفیت بدنه فعالین خود استفاده کردو این رضایت بخش بود .

کاتب ادامه داد: شهرستان گرمسار به لحاظ قرار گرفتن در مسیر جاده مهم و پر تردد تهران – مشهد نیازمند توجه بیشتر در حوزه امدادی و سخت افزاری است تا بتواند در حوادث جاده یا خدمات به روز تری را ارائه دهد و کمترین خطا در این این حوزه ثبت شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *