چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

دانشجویان سرمایه های تمام نشدنی و ذخایر ارزشمند کشور هستند

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۰۲:۰۸ |
کد خبر: 38562 |
بازدید: 29 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه قرچک گفت: دانشجو با تحصیل علم و دانش همراه با حفظ ارزشهای دینی و اسلامی خود می تواند آینده کشور را به بهترین شیوه ممکن رقم بزند و دانشجویان سرمایه های تمام نشدنی و ذخایر ارزشمند کشور هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در گفت و کو با خبرنگار قرچک آنلاین ضمن تبریک روز دانشجو، اظهار داشت: ۱۶ آذر روزاستکبار ستیزی است و امروز آمریکا در راس استکبار جهانی قرار دارد و اگر کسی درصدد تحریف این ماهیت باشد به دانشجویانی که در سال ۱۳۳۲ به شهادت رسیدند دهن کجی کرده است.

وی با اشاره به اقدام جدید دولت ترامپ، بیان کرد: رئیس جمهور ظالم آمریکا با به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیسم زمینه نابودی اسرائیل را فراهم کرد.

اسماعیلی گفت: این تصمیم باعث تغییر نگرش مسلمان جهان نشد و قدس که در اشغال به سر می برد، باید به صاحبان اصلی آن یعنی فلسطینی ها بازگردد.

وی به توطئه دشمنان بر علیه ایران و اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز دشمنان برای ضربه زدن به اسلام از طریق توطئه های مختلف وارد شده است و در این راستا قشر پویا و فعال جامعه یعنی دانشجو را مورد هدف قرار داده است.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: دانشجویان این مرز و بوم باید سعی کنند، ادامه دهنده راه شهدای باشند، ثروت اصلی ایران دانشجویان عالم و دلسوز این کشور هستند.

وی تصریح کرد: اسطوره بودن دانشگاه نه به خاطر ساختمان ها و فضای فیزیکی، بلکه به خاطر دانشجویان نخبه و اساتید دانشمند آن است و دانشجو استقلال فکری دارد، لذا باید از استقلال دانشگاه ها مراقبت کنیم و با تمام وجو در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی دانشگاه بکوشیم.

اسماعیلی گفت: دانشجو با تحصیل علم و دانش همراه با حفظ ارزشهای دینی و اسلامی خود می تواند آینده کشور را به بهترین شیوه ممکن رقم بزند و دانشجویان سرمایه های تمام نشدنی و ذخایر ارزشمند کشور هستند.

وی در پایان افزود: دانشجویان باید همیشه سرشار از امید باشند تا بتوانند به هدف و خواسته های خود جامه عمل بپوشانند و همیشه به عنوان پتانسیل قوی، آگاه، فکور، عالم و متعهد برای کشور مفید باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *