نخستین درمانگاه مجهز شهرستان پیشوا تا دهه فجر | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

نخستین درمانگاه مجهز شهرستان پیشوا تا دهه فجر

انتشار: سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۳۸:۳۸ |
کد خبر: 38519 |
بازدید: 37 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: نخستین درمانگاه دولتی مجهز شهرستان پیشوا تا دهه فجر بهره برداری می شود.

به گزارش به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نماینده مردم شهرستانهای پیشوا، ورامین و قرچک در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا گفت: ساخت بیمارستان ۱۰۰ تخته خوابی را هم که دانشگاه آزاد برعهده گرفته است را باید خود دانشگاه تکمیل بکند، البته ما با فرماندار با رئیس کل دانشگاه آزاد در این خصوص هماهنگی هایی کردیم ولی تاریخ مشخصی برای افتتاح آن وجود ندارد.

سید حسین نقوی حسینی افزود: در خصوص عمران روستاها دو کار ارزشمند صورت گرفته است که اول، اختصاص ۴۰ درصد پول جرائم راهنمایی و رانندگی به آبادی روستاها است و دوم از ارزش افزوده نیز به طور ثابت نیز اختصاص بودجه داریم که شاهد دگرگون شدن چهره روستاها هستیم.

وی گفت: طبق مصوبه مجلس، نباید ساختمانی که چه قانونی و چه غیر قانونی ساخته شده است، برای اب، برق و گاز آن استعلام گرفته شود و باید انشعاب آن در اسرع وقت واگذار شود.

نقوی افزود: موضوع اصلی ما در زمینه کشاورزی و دامداری مسئله آب است که آنهم موضوع فرادستی است و در دست ما نیست ولی رایزنی هایی در این زمینه صورت گرفته است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: درمانگاه مهاجری باید هرچه سریعتر مجهز تر شود و درمانگاه شهید مهتدی هم در حال تامین اعتبار برای بازگشایی مجدد ان هستیم.

وی افزود: جاده خطرناک طارند و قلعه بلند که خیلی تلفات در آن داده ایم داده ایم قرار شد از اعتبارات ملی در سال ۹۷ استفاده شود که البته وزیر راه در این زمینه قول داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *