چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

دانشجوی ایرانی باید مطالبه گر باشد

انتشار: سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۳۶:۳۱ |
کد خبر: 38516 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: به راستی باید دانشجوی ایرانی در کنار حضور در صحنه های مختلف علمی یک روحیه طملبه گری داشته باشد و و براساس ایده آل ها آرمان ها مطلبه گری را در هیچ زمینه فراموش نکند .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – زهره الهیان ؛ نماینده سابق دوره هشتم مجلس شورای اسلامی رد گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گرمسار آنلاین با اعلام این مطلب افزود: دانشجوی ایرانی باید روحیه مطالبه گری خود را زا مسئولان حفظ و انجام دهد و اگر انحرافی از مسئولی در هر رده ای مشاهده کرد با روحیه آرمان گرایانه خود و بدون مصلحت اندیشی در جهت اصلاح راه این خطا حرکت نماید .

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: دانشجوی ایرانی باید مبارزه با فساد را سرلوحه کرا های خود قرار دهدتا بتواند یک جامعه مطلب و دینی را به وجود آورد .

الهیان در ادامه اظهارداشت: دانشجوی ایرانی و اسلامی باید آرمان گرا باشد و نباید نسبت به اتفاقات محیط پیرامون خود بی تفاوت باشد و براساس همین آرمان ها حرکت کند .

وی در ادامه ارزش های اخلاقی و تزکیه نفس را از ویژگی های مهم دانشجویان برشمردو گفت: دانشجوی ایرانی باید با صفای باطنی خود در سایه تهذیب و اخلاق و طهارت در زندگی علمی خود قدم بردارد .

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در ادامه به جایگاه خوب علمی کشورمان در بخش های مختلف اشاره کردو اظهارداشت: این مهم در جایگاه علمی کشورمان در دنیا امروز این همه موفقیت های مختلف علمی از همین دیوارهای مهم و پر از معنای دانشگاه به وجود امده است .

این کارشناس سیاسی در ادامه جهادعلمی را یک شاخصه مهم یک دانشجوی ایرانی برشمردو گفت: دانشجو باید یک هدف گذاری درستی در ترسیم فعالیت خود داشته باشد .

الهیان در ادامه افزود: روز دانشجو فرصت مناسبی برای شناخت هویت تاریخی و ملی دانشجویان است تا به این واسطه سیر مبارزاتی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مسیر جهاد و تلاش معرفی شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *