چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

کشف چند قبضه سلاح کمری و مهمات جنگی به همراه مقادیر زیادی کالای تقلبی و قاچاق در ورامین

انتشار: شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۷:۵۱ |
کد خبر: 38486 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف چند قبضه سلاح کمری ، مهمات جنگی و هزاران بسته قهوه تقلبی و نوشیدنی نیروزا و قاچاق در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار عبدالرضا ناظری روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی بررسی وضعیت امنیتی مناطق روستایی شهرستان ورامین، عوامل انتظامی شهرستان موفق به شناسایی یک کارگاه غیر مجاز تهیه و توزیع نوشیدنی های غیر مجاز در روستای ریحان آباد از توابع بخش مرکزی ورامین شدند.

وی اظهار کرد: پس از حصول اطمینان از فعالیت غیر قانونی این کارگاه، پلیس با دستور قضایی به محل وارد و موفق به کشف مقادیر زیادی نوشیدنی غیر مجاز، مقادیری مهمات جنگی و سلاح کمری شد.

سردار ناظری تصریح کرد: در بارزسی از این گارگاه، ۵۰ هزار بسته قهوه و نسکافه تقلبی ، ۳ هزار عدد آب میوه نیروزا، تعدادی سلاح کمری ، مهمات جنگی و ۲ دستگاه بی سیم کشف و ضبط شد.

به گفته وی، متخلفان در محیطی غیر قانونی و غیر بهداشتی اقدام به تهیه نوشابه و نوشیدنی های تقلبی کرده و در بسته بندی های مختلف با برندهای معروف وارد بازار مصرف می کردند.

وی اظهار کرد: گردانندگان این کارگاه غیر مجاز با جعل برندهای معروف و تاریخ تولید و انقضا، آب میوه های دست ساز را با استفاده از اسیدهای مضر تهیه و وارد بازار مصرف می کردند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی راهی زندان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *