چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

تقدیر معاون انتظامی استانداری از عملکرد پلیس پیشوا

انتشار: شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۷:۴۰ |
کد خبر: 38485 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: مهندس شفیع زاده مشاور معاون امنیتی و انتظامی استانداری استان تهران، طی جلسه ای که به منظور بررسی مسائل امنیتی پیشوا و چالش های مرتبط با آن ، در ستاد انتظامی این شهرستان برگزار شد از عملکرد نیروی انتظامی در تامین امنیت شهروندان قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مشاور معلون امنیتی و انتظامی استانداری، در این جلسه با ارائه آمار و عملکرد احصا شده از جرائم امنیتی و غیر امنیتی شهرستان پیشوا، از عملکرد پلیس این شهرستان در بحث پیشگیری اژ جرائم، کشفیات حاصله و برخورد با مجرمین تقدیر کرد.

در ادامه این جلسه مهندس اشرفی رئیس دبیرخانه شورای تامین استانداری،به بحث اعمال خرافی در ایام عزاداری محرم اشاره و از عملکرد نیروی انتظامی و توفیقات حاصله در فزهنگ سازی و ریشه کن کردن قمه زنی در ملا عام در پیشوا قدردانی کرد.

لازم به ذکر است مهندس محمدی معاون انتظامی مدیرکل امنیتی انتظامی استان تهران با اشاره به تعامل مطلوب ناجا با آزازت کشور و عملکرد شایسته پلیس پیشوا با فرمانداری در سطح شهرستان، خواستار ادامه این روند شد و با بیانظرفیتهای موجود به برنامه های آتی دولت در بحث امنیت از جمله مشارکت مردمی، استفاده از ظرفیت خیرین و توجه به ساختار جدید جهت تامین تجهیزات پلیس اشاره کرد.

در خاتمه این جلسه سرهنگ مصطفی علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا ضمن خیرمقدم به مسئولین استانداری، با تاکید بر تعامل پلیس پیشوا با اعضای شورای تامین خواستار همکاری و مساعدت سایر اعضا یه ویژه در بحث پشتیبانی اطلاعاتی شد تا از این طریق رضایتمندی شهروندان حاصل و احساس امنیت در بین مردم ارتقا یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *