چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

بیمارستان‌های دماوند در وصول مطالبات دچار مشکل هستند

انتشار: شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۷:۲۲ |
کد خبر: 38484 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بیمارستان‌های این شهرستان در بخش وصول مطالبات دچار مشکل هستند، گفت: احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در آبسرد و کیلان ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ناصر محمودی‌فرد عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات تأمین اجتماعی شهرستان دماوند با حضور رئیس سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: با توجه به موقعیت دماوند بین دو محور هراز و فیروزکوه و اتصال به استان‌های سمنان و مازندران، ارائه خدمات درمانی مطلوب بسیار ضروری است.

وی افزود: زمانی می‌توانیم خدمات‌رسانی بهتری داشته باشیم که امکانات و مدیریت درمانی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند؛ در این راستا، اقدامات خوبی در بخش بیمارستان‌های دماوند انجام شده است.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در بخش وصول مطالبات بیمارستان‌های دماوند مشکلاتی وجود دارد و حساب بیمارستان حضرت فاطمه (س) به دلیل مسائل مالیاتی مسدود شده بود؛ در بیمارستان سوم شعبان نیز با فشار بدهی مواجه هستیم که با تلاش صورت گرفته مانع قطع گاز در این بیمارستان شدیم.

محمودی‌فرد با تأکید بر پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها از بخش بیمه تصریح کرد: پس از گذشت یک‌سال در ماه‌ جاری قول داده‌اند که مطالبات معوق بخش بیمه پرداخت شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه فاصله زیاد آبسرد و کیلان تا بیمارستان مرکز شهرستان دماوند، احداث درمانگاه تأمین اجتماعی برای این دو شهر بسیار ضروری است که آمادگی لازم در این خصوص وجود دارد.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: در بخش رفاهی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران با محدودیت‌هایی مواجه هستند که مجموعه ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان دماوند هنوز راه‌اندازی نشده که لزوم است تا اقداماتی در این زمینه نیز انجام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>