چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

اعزام سومین تیم عملیاتی شهرداری منطقه ۲۰ به ثلاث باباجانی

انتشار: شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۲۷:۱۰ |
کد خبر: 38483 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: شهردار منطقه ۲۰ با بیان اینکه فعالیت های تیم عملیاتی این منطقه در مناطق زلزله زده غرب کشور تداوم دارد گفت: سومین تیم عملیاتی خدماتی و اجرایی شهرداری منطقه ۲۰ به ثلاث باباجانی یکی ازشهرستانهای استان کرمانشاه اعزام شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید احمد صفوی افزود: سومین گروه اعزامی ۷۰ نفر از نیروهای خدماتی و اجرایی شهرداری منطقه ۲۰ برای جایگزینی با گروه دوم که مشغول عملیات رفت و روب و نظافت شهرهای تازه آباد و ازگله هستند، اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت تیم عملیاتی منطقه ۲۰ از ۲۸ آبان آغاز شده است، افزود: تاکنون ۷۴۷ تن زباله و یک هزار و ۸۸۵ تن خاک و نخاله جمع آوری و ۲ میلیون و ۸۵۶ هزار و ۷۴۰ مترمربع رفت و روب در شهرهای تازه آباد و ازگله انجام شده است.

صفوی به ۹۰ چشمه سرویس بهداشتی که از سوی شهرداری منطقه ۲۰ نصب شده است ،اشاره کرد و یادآور شد: ۱۰۴ هزار و ۱۰۰ مترطول لایروبی انهار، ۱۶ هزار و ۲۰۰ مترمربع شستشوی خیابان های اصلی و ۷۳ هزار مترطول شستشوی جداول از دیگر اقداماتی بوده است که از ابتدای زمان استقرار در شهرستان ثلاث باباجانی انجام گرفته است و همچنان نیز ادامه دارد.

وی عنوان داشت: ۲۳ دستگاه ماشین آلات از جمله تریلر، واترجت، خودرو جدول شوی، مینی پک، بابکت، تانکر آب، خاور، کامیون و فان نیز که از شروع فعالیت عملیاتی به شهرستان ثلاث باباجانی ارسال شده بودند نیز همچنان مشغول فعالیت هستند.

بر اساس این گزارش خدمت رسانی شهرداری تهران به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به دنبال دستور رئیس شورای شهر و نهایتا استقرار۲منطقه ۱۴ و ۲۰ به عنوان مناطق معین در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی آغاز شد تا با جمع آوری زباله های شهری که از زمان وقوع زلزله جمع آوری نشده بود از مشکلات جدی بهداشتی و زیست محیطی که احتمال بروز آن برای شهروندان وجود داشت، جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *